Quote (Anarkin @ Nov 24 2012 07:57pm)
jöhetek, ezer éve nem übereztem
1moar
mégegy ütős emberke kéne
Quote (fleSs @ Nov 24 2012 07:59pm)
kár hogy nem vagyok ütős :'(
akkor pontosítok
még egy faszomnagy dpses emberke kéne
This post was edited by TrollBoss on Nov 24 2012 01:00pm