d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev1100101102103104214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 04:47am
második évad végén járok
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2013 04:51am
Quote (kusziyoker @ Apr 24 2013 11:01am)
ki az a robb? ki az a joffrey??


btw/ kinek melyik karakter halála volt a durvább, vagy legviccesebb??


az öreg oroszláné vicces volt
a legdurvább meg az ifjú farkas ofc

főleg, ha igaz amit róla és a farkasáról beszéltek utána, bár azt nem erősítették meg sehol (a 4. könyv közepéig legalábbis)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 05:09am
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart



kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 24 2013 05:32am
Quote (xGurke @ 24 Apr 2013 12:09)
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljvomnekzJ1qa2ylwo1_1280.jpg

kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi


es meg hibas is lyl
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 05:36am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 24 2013 11:32am)
es meg hibas is lyl


micsoda
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 24 2013 06:22am
Quote (xGurke @ Apr 24 2013 12:36pm)
micsoda


hat, gondolom jon snowra es a 3 lannister kolyokre celoz
amugy stannis igazan odaferhetett volna
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 24 2013 06:25am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 24 2013 12:32pm)
es meg hibas is lyl


legfeljebb hianyos, ha nem nezed cersei gyerekeit
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 24 2013 06:25am
Quote (xGurke @ 24 Apr 2013 13:09)
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart

http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljvomnekzJ1qa2ylwo1_1280.jpg

kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi


engem azért kicsit idegesít, hogy a Baratheon házhoz vannak berakva Varysék meg Sandorék. Jó tudom valahova be kellett rakni őket, de akkoris. Mellesleg Jon és Lisa Arryn fia nem Robin hanem Robert, de ez csak érdekesség.

De hol van Stannis Baratheon?
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Apr 24 2013 06:26am
Quote (Flutter @ 24 Apr 2013 14:22)
hat, gondolomjon snowra es a 3 lannister kolyokre celoz
amugy stannis igazan odaferhetett volna


miért is?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 24 2013 06:26am
Quote (LaserBack @ 24 Apr 2013 14:26)
miért is?


Noob vagy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104214Next
Add Reply New Topic New Poll