Quote (xGurke @ 24 Apr 2013 13:09)
mondjuk ez azért folyamatosan meg van nyitva, amikor nézem ezt a szart
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ljvomnekzJ1qa2ylwo1_1280.jpg
kurva jó úgy sorozatot nézni, hogy nincs névmemóriám getszi
engem azért kicsit idegesít, hogy a Baratheon házhoz vannak berakva Varysék meg Sandorék. Jó tudom valahova be kellett rakni őket, de akkoris. Mellesleg Jon és Lisa Arryn fia nem Robin hanem Robert, de ez csak érdekesség.
De hol van Stannis Baratheon?