d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1100101102103104198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 05:18am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2012 02:18am
Ide is írok valamit nehogy nagyon lemenjen a ppd-m.

Chuuni 8/10
Animation az Kyoani/10, a soundtrack is tetszett, a lényeg, hogy a karaktereket nagyon eltalálták és minden héten vártam az új részt. A vége annyira nem tetszett, kicsit más vártam az utolsó előtti részből következtetve.

The Big O 8/10
Sajnos elspoilerezték a végét(nem szándékosan) szóval annyira nem volt meglepő mint amúgy lett volna. Animation az iszonyat jó, kár, hogy maga a stílus annyira nem jött be, kicsit túl amerikai, kivéve a mecha-k. A soundtrack is jó volt, kár, hogy az OP konkrétan egy 0. Eléggé ilyen monster of the week feelingje volt de szépen lassan összehozták a main storylinet is.

Muv-Luv 5/10
Inkább bele se kezdek mennyi bajom volt vele, néha azt éreztem, hogy a sorozat vagy LN írója azt sem tudta most akkor mégis mit akar csinálni. Felhúzhatta volna az animation de az is gyenge volt, a final fight kicsit segített rajta.

Btoooom 4/10
Végig elég gyenge volt de amikor megláttam az endinget felröhögtem mert ilyen szarral fogalmam sincs mikor találkoztam utoljára.

JoJo meg egyre jobb, hihetetlen, hogy mindig sikerül feljebb tolni a minőséget, a voice acting meg nagyon el lett találva, sokat dob az egészen.

Na most ennyi, ha lassan vége lesz másoknak is akkor majd írok egy Rawen's blogot.

This post was edited by Rawen on Dec 25 2012 02:20am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 25 2012 04:34am
Quote (Rawen @ Dec 25 2012 09:18am)

Chuuni 8/10
Animation az Kyoani/10, a soundtrack is tetszett, a lényeg, hogy a karaktereket nagyon eltalálták és minden héten vártam az új részt. A vége annyira nem tetszett, kicsit más vártam az utolsó előtti részből következtetve.


En is 8at adtam ra, egyik legjobb drama az utobbi evekben es meg valami komolyabb mondanivaloja is volt.

Quote (Rawen @ Dec 25 2012 09:18am)

Muv-Luv 5/10
Inkább bele se kezdek mennyi bajom volt vele, néha azt éreztem, hogy a sorozat vagy LN írója azt sem tudta most akkor mégis mit akar csinálni. Felhúzhatta volna az animation de az is gyenge volt, a final fight kicsit segített rajta.


Volt benne potencial de sajnos fanservicere basztak el az egesz budgetet. A legjobban az zavar hogy tetszettek a szereplök de nem törtent semmi, föleg egy 2 cour animehoz hasonlitva. Vegere legalabb egy Yuuya vs. Cristopher belefert volna. Legutolso jelenet meg jobban tetszett volna ha nem szoszerint ugyan az mint a VN trailerjenek a vege.
Ennel a jelenetnel meg a kerites jobban nez ki mint Yui meg Cryska. Na mindegy, legalabb egy kicsit hozzatett a ML lorehoz, meg hatha egyszer el fogom olvasni a VN-t.



Quote (Rawen @ Dec 25 2012 09:18am)

JoJo meg egyre jobb, hihetetlen, hogy mindig sikerül feljebb tolni a minőséget, a voice acting meg nagyon el lett találva, sokat dob az egészen.


En Joseph hangjat teljesen mashogy kepzeltem el de igy is jonak talalom. Strohheim character designja meg jobban tetszett mangaban, de ettöl leszamitva semmi bajom. Az openingek tetszettek eddig a legjobban, nagyon sok figyelmet szantak meg arra is.



Btoooomot meg elsö resz utan droppoltam, MC annyira idegesitö volt hogy azt mar lehetetlen jovatenni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 28 2012 03:36am
SZS season 2 8/10
Best comedy ever még mindig, de volt talán 2 rész ami nem jött át. :(

Befejeztem az Umineko első felét kb fél év után, most nem tudom nekiálljak-e a Chirunek mert azt olvastam, hogy a detective storyból ilyen POWERLEVELSMAGICFIREBALLZ valami lett.

tfw egy rakat anime szünetel az ünnepek miatt ;_;
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 1 2013 07:02pm
Ideje bumpolni a topicot ugyhogy blogolok egy kicsit.

Közel egy oraba telt amire bealitottam a szotarat, igy minimalis japantudassal nekivagtam a Baldr SKY Dive elsö reszenek.
Ezerszer jobban elvezem mint az elsö VN-t amit olvastam pedig szinte minden egyes sort tanulmanyoznom kell, meg olyan katonai szakkifejezesekkel van tele amiket magyarul/angolul se ertek.
Olyasmi feelingje van mint a MLA-nak, csak küzdelem közben te iranyitod a robotodat. Ha jol tudom a VN hosszabb mint az egesz Muv Luv együttveve, de remelem azert egy-ket routeot sikerül egy honap alatt elolvasnom.

>tfw no qt robot ;_;

Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 6 2013 07:30am
barátom haverja csinálta
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jan 6 2013 07:50am
Quote (anyd @ 6 Jan 2013 15:30)
barátom haverja csinálta
http://www.youtube.com/watch?v=hOZcfyjXCNU


nekem tetszik
nincs szarraeffectezve, inkabb a vagassal jatszott
7/10 de csak mert NGE :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 6 2013 11:57am
Quote (anyd @ 6 Jan 2013 14:30)
barátom haverja csinálta
http://www.youtube.com/watch?v=hOZcfyjXCNU


lel kissyfur még mindig a szakmában van
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 8 2013 12:58am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 8 2013 03:47am
Quote (Nerz8 @ 8 Jan 2013 07:58)
http://i.imgur.com/mOM9T.png


Én még beírtam volna, hogy
>japanese culture
>anime's
>rec thread
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104198Next
Add Reply New Topic New Poll