Quote (qkatz @ 10 Mar 2012 22:29)
megvolt elsö dota2es gamem

http://kepfeltoltes.hu/120310/N_vtelen3_www.kepfeltoltes.hu_.png
ilyen grafikával kicsit más lehet játszani. nekem kb semmi nem látszódik az egészből

még azt se látom, h mennyi a dmg, meg egyéb értékeim, uh felfüggesztettem a dolgot.