d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1100101102103104327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2012 12:43pm
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 06:41pm)
Joined: Sep 10 2006

son..


jo igen, és itt vagy subon 1 éve kb
[tassassin] teletabi ur ;) [/tassassin]

This post was edited by sylke on Dec 19 2012 12:43pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 12:46pm
Quote (sylke @ 19 Dec 2012 19:43)
jo igen, és itt vagy subon 1 éve kb
[tassassin] teletabi ur ;) [/tassassin]


2 éve, mert már itt voltam akkor is, amikor cp érettségizett
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 19 2012 12:46pm
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 19:46)
2 éve, mert már itt voltam akkor is, amikor cp érettségizett


karora kint nekunk van egy rossz seggunk
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2012 01:56pm
az egyik altalanos sulis oszt tarsam rajta van az egyik origos kepen wtf MEN

/e ofc a tuntetesrol

This post was edited by Csingacsguk on Dec 19 2012 01:58pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 19 2012 02:27pm
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 07:46pm)
2 éve, mert már itt voltam akkor is, amikor cp érettségizett


na elég már a vergődés, menj el aludni small son
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 02:42pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 19 Dec 2012 21:27)
na elég már a vergődés, menj el aludni small son


ok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 03:06am


adatszerkezetek és algoritmusok zh eredméynek

37%on mit érezhet a srác?
SO FUCKING CLOSE

This post was edited by xGurke on Dec 20 2012 03:16am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 20 2012 03:25am
nem értem a "demokráciát" transzparenseket a diáktüntetésen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 03:55am
Quote (beni @ Dec 20 2012 09:25am)
nem értem a "demokráciát" transzparenseket a diáktüntetésen


én az egészet nem értem
miért tüntetnek az egyetemisták?
miért tüntetnek olyan táblával, hogy "tanulni akarunk", "hagyjatok tanulni" a vizsgaidőszak közepén
miért tüntetnek ebben a kurva hidegben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 20 2012 03:57am


ez mi
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104327Next
Add Reply New Topic New Poll