Quote (beni @ Dec 20 2012 09:25am)
nem értem a "demokráciát" transzparenseket a diáktüntetésen
én az egészet nem értem
miért tüntetnek az egyetemisták?
miért tüntetnek olyan táblával, hogy "tanulni akarunk", "hagyjatok tanulni" a vizsgaidőszak közepén
miért tüntetnek ebben a kurva hidegben