d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1100101102103104799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Nov 6 2011 09:22am
"Zsoltika
‎*gecccihmeleeg woolt a tegnap estiiii éjszakáám gyerekeek:$$♥"

lehet, hogy segbedurrantották
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 6 2011 02:12pm
pár napja lőttem

adott egy nem szép, viszont jó ronda és duci lányka ismerős(szerüség), aki feldobott magáról egy képet (amíg le volt húzva nálam a facebook, ami ugye magától frissíti a falat), de aztán rájött, h geci ronda a tokája a képen.
letörölte a korábbit és fel tett egyet, ahol "szépen" kitakarta a tokáját és a facebook becsapta a már amúgy törölt kép fölé az újat :lol:

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2011 02:17pm
Quote (Aston @ 6 Nov 2011 22:12)
pár napja lőttem

adott egy nem szép, viszont jó ronda és duci lányka ismerős(szerüség), aki feldobott magáról egy képet (amíg le volt húzva nálam a facebook, ami ugye magától frissíti a falat), de aztán rájött, h geci ronda a tokája a képen.
letörölte a korábbit és fel tett egyet, ahol "szépen" kitakarta a tokáját és a facebook becsapta a már amúgy törölt kép fölé az újat :lol:

http://img573.imageshack.us/img573/9682/screenshot20111104at221.png


^^
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 6 2011 02:21pm
Quote (Aston @ 6 Nov 2011 22:12)
pár napja lőttem

adott egy nem szép, viszont jó ronda és duci lányka ismerős(szerüség), aki feldobott magáról egy képet (amíg le volt húzva nálam a facebook, ami ugye magától frissíti a falat), de aztán rájött, h geci ronda a tokája a képen.
letörölte a korábbit és fel tett egyet, ahol "szépen" kitakarta a tokáját és a facebook becsapta a már amúgy törölt kép fölé az újat :lol:

http://img573.imageshack.us/img573/9682/screenshot20111104at221.png


:lol:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 6 2011 02:29pm
Quote (Aston @ Nov 6 2011 09:12pm)
pár napja lőttem

adott egy nem szép, viszont jó ronda és duci lányka ismerős(szerüség), aki feldobott magáról egy képet (amíg le volt húzva nálam a facebook, ami ugye magától frissíti a falat), de aztán rájött, h geci ronda a tokája a képen.
letörölte a korábbit és fel tett egyet, ahol "szépen" kitakarta a tokáját és a facebook becsapta a már amúgy törölt kép fölé az újat :lol:

http://img573.imageshack.us/img573/9682/screenshot20111104at221.png


ez hülye :lol:
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Nov 7 2011 01:55am
Quote (Aston @ Nov 6 2011 09:12pm)
pár napja lőttem

adott egy nem szép, viszont jó ronda és duci lányka ismerős(szerüség), aki feldobott magáról egy képet (amíg le volt húzva nálam a facebook, ami ugye magától frissíti a falat), de aztán rájött, h geci ronda a tokája a képen.
letörölte a korábbit és fel tett egyet, ahol "szépen" kitakarta a tokáját és a facebook becsapta a már amúgy törölt kép fölé az újat :lol:

http://img573.imageshack.us/img573/9682/screenshot20111104at221.png


bazd, hogy lehet valaki ennyire hülye? :DD
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 7 2011 04:47am
Misike Herceg Farkas dikk az a gyerökkk heeeeee
május 27., 13:16

Csorba Káloka nyomjam a fejedbe mihály
május 27., 13:16

Misike Herceg Farkas nyomjam a fejedbe énn árpád
május 27., 13:17

Attila Mendi jaj mi ez a karcsu lové :D:D háháh
május 27., 22:28

Csorba Káloka nyomjam a fejedbe attika
június 3., 17:04

Attila Mendi nyomjam a paszás fejedbe
június 3., 21:45

Csorba Káloka kabe kecseg misike is be kaphasa nyomjaam az arcotok ba
július 6., 9:25

Misike Herceg Farkas hahaha mi van veld semmi? hogy vagy sehogy?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 7 2011 06:27am
Quote (Rezs @ 7 Nov 2011 12:47)
Misike Herceg Farkas dikk az a gyerökkk heeeeee
május 27., 13:16

Csorba Káloka nyomjam a fejedbe mihály
május 27., 13:16

Misike Herceg Farkas nyomjam a fejedbe énn árpád
május 27., 13:17

Attila Mendi jaj mi ez a karcsu lové :D:D háháh
május 27., 22:28

Csorba Káloka nyomjam a fejedbe attika
június 3., 17:04

Attila Mendi nyomjam a paszás fejedbe
június 3., 21:45

Csorba Káloka kabe kecseg misike is be kaphasa nyomjaam az arcotok ba
július 6., 9:25

Misike Herceg Farkas hahaha mi van veld semmi? hogy vagy sehogy?



tipikus_hajogyaris_arcok.txt
Member
Posts: 260
Joined: Nov 7 2011
Gold: 0.00
Nov 7 2011 11:34am
http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104799Next
Add Reply New Topic New Poll