Quote (anyd @ May 19 2011 05:15pm)
Ez kb olyan volt, mint amikor rámerőszakoltak infoversenyt, direkt elbasztam, és az enyém lett a legjobb, továbbjutottam -.-
south parkban is volt egy rész, amikor egyik (talán kidobós) csapat sem akart továbbjutni és így legalább olyan kemény volt a meccs, mintha mindenki foggal-körömmel kapaszkodott volna a győzelem reményébe