d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1100101102103104660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 06:21am
Előrendeltem a Samsung Galaxy S Plus-t végül. Alig várom már, hogy hozzák..
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2011 09:40am
Quote (ecneB @ 29 Nov 2011 13:21)
Előrendeltem a Samsung Galaxy S Plus-t végül. Alig várom már, hogy hozzák..


Miért döntöttél végül az sgs+ mellett?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 09:43am
Quote (fahrii @ 29 Nov 2011 17:40)
Miért döntöttél végül az sgs+ mellett?


Alapvetően a sima GS lett volna, sokkal jobb a támogatottsága xda-n. A gond csak az, hogy nem tudják mikor lesz készleten.. Ezt meg már elvileg jövő héten megkapom.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 29 2011 09:45am
Quote (ecneB @ Nov 29 2011 04:43pm)
Alapvetően a sima GS lett volna, sokkal jobb a támogatottsága xda-n. A gond csak az, hogy nem tudják mikor lesz készleten.. Ezt meg már elvileg jövő héten megkapom.

Persze, már Patrikéknál kinézted magadnak az enyim ;pp
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 29 2011 09:46am
Quote (anyd @ 29 Nov 2011 17:45)
Persze, már Patrikéknál kinézted magadnak az enyim ;pp


Annyi rémlett, hogy Samsungod van. :d Azt nem tudtam, hogy milyen. Amúgy majd egy pöpizést megint be lehetne vmikor iktatni.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 1 2011 03:04am
Tegnap besétáltam a tmobilhoz és volt kirakva egy iphone pár demo játékkal. Néhányat ki is próbáltam, például az infinity Blade első részét és most látom, hogy itt a folytatás. A grafika kurva szép, az átvezető animációk tökre lekötnek, de a játék egy ilyen platformon nem tudom, hogy mennyire tud élvezetes lenni ... Lényegében mindent lehet benne csinálni, amit elképzelnék: hőssel lehetett blokkolni meg oldalra mozdulni csata közben, meg képernyősimogatással vagdalkozni, stb de valahogy ... whateva'

Viszont az meglepő, hogy 1,6 millió dolláros forgalmat csinált alig négy nap alatt (és 940mega).

http://appleblog.blog.hu/2011/12/01/itt_az_infinity_blade_ii?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2011_12_01&utm_campaign=index

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 1 2011 03:39am
Quote (beni @ 1 Dec 2011 10:04)
Tegnap besétáltam a tmobilhoz és volt kirakva egy iphone pár demo játékkal. Néhányat ki is próbáltam, például az infinity Blade első részét és most látom, hogy itt a folytatás. A grafika kurva szép, az átvezető animációk tökre lekötnek, de a játék egy ilyen platformon nem tudom, hogy mennyire tud élvezetes lenni ... Lényegében mindent lehet benne csinálni, amit elképzelnék: hőssel lehetett blokkolni meg oldalra mozdulni csata közben, meg képernyősimogatással vagdalkozni, stb de valahogy ... whateva'

Viszont az meglepő, hogy 1,6 millió dolláros forgalmat csinált alig négy nap alatt (és 940mega).

http://appleblog.blog.hu/2011/12/01/itt%5Faz%5Finfinity%5Fblade%5Fii?utm%5Fsource=ketrec&utm%5Fmedium=link&utm%5Fcontent=2011%5F12%5F01&utm%5Fcampaign=index

http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2011/11/infinity-blade-2-1130.jpg


Ezt inkább techdemonak nevezném mint játéknak. Egyébként grafikailag tényleg odabasz... dehát UT3 motor nah.. :)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 1 2011 03:44am
Quote (fahrii @ Dec 1 2011 10:39am)
Ezt inkább techdemonak nevezném mint játéknak. Egyébként grafikailag tényleg odabasz... dehát UT3 motor nah.. :)


Nyissunk külön topicot telefonos alkalmazásoknak, vagy elfér ez itt? :mellow:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 04:10am
Quote (beni @ Dec 1 2011 10:44am)
Nyissunk külön topicot telefonos alkalmazásoknak, vagy elfér ez itt? :mellow:


elfér
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 1 2011 05:18am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Nov 2011 12:24)
http://www.youtube.com/watch?v=JqOsMiuid7E


hát ebben is nehéz lesz dülőre jutni.
én nevetségesnek tartom, hogy 2011-ben egy kis notesszal kell járkálnom, amibe fel van írva az összes vezényszó és ha valami akarok csinálni, akkor előveszem a wp7 telefonomat meg a kis cetlimet, kikeresem, hogy a kívánt dologhoz mi a megfelelő parancs és utána -ha megérti- akkor csinálja.
elveszti a rugalmasságát az egész dolog. nem egy társ így a mobil, hanem egy unintelligens robot, ami csak akkor ért meg, ha én igazodok őhozzá.
de ez biztos csak az én nyűgöm.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104660Next
Add Reply New Topic New Poll