Quote (CyberPunk666 @ 29 Nov 2011 12:24)
http://www.youtube.com/watch?v=JqOsMiuid7E
hát ebben is nehéz lesz dülőre jutni.
én nevetségesnek tartom, hogy 2011-ben egy kis notesszal kell járkálnom, amibe fel van írva az összes vezényszó és ha valami akarok csinálni, akkor előveszem a wp7 telefonomat meg a kis cetlimet, kikeresem, hogy a kívánt dologhoz mi a megfelelő parancs és utána -ha megérti- akkor csinálja.
elveszti a rugalmasságát az egész dolog. nem egy társ így a mobil, hanem egy unintelligens robot, ami csak akkor ért meg, ha én igazodok őhozzá.
de ez biztos csak az én nyűgöm.