Quote (Moonflow @ May 16 2011 02:36pm)
Nagyon kar, hogy AD championt fogsz belole venni.. Azok kb nem erik meg, imo. Amit azokkal elersz, azt massal is siman, de pl egy Vlad vagy Kennen, Galio vagy Swain baszottjo barmifele teambe.
nem mintha nem kene ad champ is minden teambe ugyanugy...
jo mondjuk leesin meg nocturne az pont nem kells ehovase de akkoris : ))