d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11001011021031044303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 15 2011 05:44am
Quote (Moonflow @ May 14 2011 03:53pm)
AS + arpenre Yi, Tryndamere, Nocturne. Ezeket ajanlanam en, leginkabb. GP-re inkabb arpen crit damot raknek, nem attack speedet. Mellesleg gp mar nem is olyan jo amiota kisebb az ultija meg nincs deny :(((


Szerintem nocturne vagy lee sin lesz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 15 2011 06:33am
Quote (harcikacsa17 @ 15 May 2011 12:44)
Szerintem nocturne vagy lee sin lesz


Mindketto skillshotos igazabol, nocturne kevesbe vészes
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
May 15 2011 12:18pm


Oldschool Panth
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 15 2011 01:55pm
már csak 1k ip és meg tudom venni az első 6,3k-s championom:D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 16 2011 03:53am
quadra kill, imádom ezt a jaxet 8D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 16 2011 07:36am
Quote (harcikacsa17 @ 15 May 2011 20:55)
már csak 1k ip és meg tudom venni az első 6,3k-s championom:D


Nagyon kar, hogy AD championt fogsz belole venni.. Azok kb nem erik meg, imo. Amit azokkal elersz, azt massal is siman, de pl egy Vlad vagy Kennen, Galio vagy Swain baszottjo barmifele teambe.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 16 2011 08:14am
Quote (Moonflow @ May 16 2011 02:36pm)
Nagyon kar, hogy AD championt fogsz belole venni.. Azok kb nem erik meg, imo. Amit azokkal elersz, azt massal is siman, de pl egy Vlad vagy Kennen, Galio vagy Swain baszottjo barmifele teambe.


nem mintha nem kene ad champ is minden teambe ugyanugy...

jo mondjuk leesin meg nocturne az pont nem kells ehovase de akkoris : ))
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 16 2011 08:55am
Quote (Moonflow @ May 16 2011 02:36pm)
Nagyon kar, hogy AD championt fogsz belole venni.. Azok kb nem erik meg, imo. Amit azokkal elersz, azt massal is siman, de pl egy Vlad vagy Kennen, Galio vagy Swain baszottjo barmifele teambe.


vouch, bár nekem vladról meg swainről egyből mid jut eszembe
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 16 2011 09:00am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 16 2011 02:14pm)
nem mintha nem kene ad champ is minden teambe ugyanugy...

jo mondjuk leesin meg nocturne az pont nem kells ehovase de akkoris : ))


kennen nagy álmom volt
de mire összegyűjtök rúnára ip-t beszarnék
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 16 2011 09:01am
Quote (harcikacsa17 @ 16 May 2011 17:00)
kennen nagy álmom volt
de mire összegyűjtök rúnára ip-t beszarnék


mintha rúna nélkül nem lenne kurvahasznos az aoe stun
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031044303Next
Add Reply New Topic New Poll