Quote (kusziyoker @ Aug 8 2011 09:19pm)
reggel 7től este 6ig dolgoztam, kőművesnél. Ez így fog menni még 3hétig.
én meg reggel 6-tól este 6-ig gyárban (meg néha este 6-tól reggel 6-ig)
de legalább csak heti 4 nap
This post was edited by A122 on Aug 9 2011 11:42am