d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev1100101102103104122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 8 2011 12:35pm
Quote (jarabekg @ 8 Aug 2011 20:34)
betéptem


inb4 bealszol gép előtt és holnap reggel kelsz fel
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Aug 8 2011 02:13pm
találkozunk haverokkal, szűk házibuli
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 8 2011 02:19pm
reggel 7től este 6ig dolgoztam, kőművesnél. Ez így fog menni még 3hétig.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 02:17am
Quote (kusziyoker @ 8 Aug 2011 22:19)
reggel 7től este 6ig dolgoztam, kőművesnél. Ez így fog menni még 3hétig.


az igen, részvétem, legalább jól fizet?
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Aug 9 2011 04:34am
á faszom másnaposság, tegnap este kicsit jól sikerült, alkoholiztunk, hajnal 1kor medencézés.. : d
holnap pedig valószínű bed beach
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 9 2011 04:38am
Quote (Kenny10 @ 9 Aug 2011 12:34)
á faszom másnaposság, tegnap este kicsit jól sikerült, alkoholiztunk, hajnal 1kor medencézés.. : d
holnap pedig valószínű bed beach


Good, bitch!
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Aug 9 2011 11:39am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 9 Aug 2011 09:17)
az igen, részvétem, legalább jól fizet?


kb 450/óra
legalább nem unatkozok itthon :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Aug 9 2011 11:40am
Quote (kusziyoker @ 9 Aug 2011 19:39)
kb 450/óra
legalább nem unatkozok itthon :D


így is fel lehet fogni :D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Aug 9 2011 11:41am
Quote (kusziyoker @ Aug 8 2011 09:19pm)
reggel 7től este 6ig dolgoztam, kőművesnél. Ez így fog menni még 3hétig.


én meg reggel 6-tól este 6-ig gyárban (meg néha este 6-tól reggel 6-ig)
de legalább csak heti 4 nap :)

This post was edited by A122 on Aug 9 2011 11:42am
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Aug 9 2011 12:06pm
én egy kibaszott légkondicionált irodában rohadok egyedül és egész nap úgy kell tennem, mintha fontos lennék és dolgoznék.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104122Next
Add Reply New Topic New Poll