☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
100
101
102
103
104
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366678
Replies: 27238
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1011
Aug 17 2010 06:10am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 14:09)
jo te szoktad látni h nekünk Ricivel mikorra van 5 stalker ^^
viszonyitsd ahhoz
egyszer nyomjunk már ez zvp-t
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1012
Aug 17 2010 06:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:10pm)
egyszer nyomjunk már ez zvp-t
ma is tolhatunk majd 7-8 fele
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#1013
Aug 17 2010 06:11am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 14:11)
ma is tolhatunk majd 7-8 fele
ok
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1014
Aug 17 2010 06:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:11pm)
ok
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Saenchai
Déjv meg jöhet nézni, ha nem akar gémelni :]
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1015
Aug 17 2010 06:19am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 12:18pm)
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Saenchai
Déjv meg jöhet nézni, ha nem akar gémelni :]
mmmmmm üzenete:
*dejvvel akarok sc2zni
*:(
*V****
*DÁVID
-1 üzenete:
*ok
már értem.
This post was edited by sylke on Aug 17 2010 06:20am
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1016
Aug 17 2010 06:22am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:19pm)
mmmmmm üzenete:
*dejvvel akarok sc2zni
*:(
*V****
*DÁVID
-1 üzenete:
*ok
már értem.
dejv megy ma rlkedni
a log meg rici?
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1017
Aug 17 2010 06:23am
Quote (Saenchai @ Aug 17 2010 12:22pm)
dejv megy ma rlkedni
a log meg rici?
ki más..
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1018
Aug 17 2010 06:26am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:23pm)
ki más..
olol nn
azt a maradék ~5-6 órámat szeretném nyugodtan lejátszani
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#1019
Aug 17 2010 06:27am
Quote (Saenchai @ Aug 17 2010 12:26pm)
olol nn
azt a maradék ~5-6 órámat szeretném nyugodtan lejátszani
azért tolhatnánk majd párat !
rici nélkül.
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1020
Aug 17 2010 06:27am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:27pm)
azért tolhatnánk majd párat !
rici nélkül.
keke,de majd csak holnap,mert ma már nem nagyon érek rá
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
100
101
102
103
104
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact