d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev11001011021031042724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2010 06:10am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 14:09)
jo te szoktad látni h nekünk Ricivel mikorra van 5 stalker ^^
viszonyitsd ahhoz


egyszer nyomjunk már ez zvp-t
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:10pm)
egyszer nyomjunk már ez zvp-t


ma is tolhatunk majd 7-8 fele
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2010 06:11am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 14:11)
ma is tolhatunk majd 7-8 fele


ok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:18am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:11pm)
ok


2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Saenchai
Déjv meg jöhet nézni, ha nem akar gémelni :]
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:19am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 12:18pm)
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): sylke, Saenchai
Déjv meg jöhet nézni, ha nem akar gémelni :]


mmmmmm üzenete:
*dejvvel akarok sc2zni
*:(
*V****
*DÁVID
-1 üzenete:
*ok

már értem.

This post was edited by sylke on Aug 17 2010 06:20am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2010 06:22am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:19pm)
mmmmmm üzenete:
*dejvvel akarok sc2zni
*:(
*V****
*DÁVID
-1 üzenete:
*ok

már értem.


dejv megy ma rlkedni



a log meg rici?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:23am
Quote (Saenchai @ Aug 17 2010 12:22pm)
dejv megy ma rlkedni



a log meg rici?


ki más..
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2010 06:26am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:23pm)
ki más..


olol nn
azt a maradék ~5-6 órámat szeretném nyugodtan lejátszani :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:27am
Quote (Saenchai @ Aug 17 2010 12:26pm)
olol nn
azt a maradék ~5-6 órámat szeretném nyugodtan lejátszani :D


azért tolhatnánk majd párat !
rici nélkül.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2010 06:27am
Quote (sylke @ Aug 17 2010 02:27pm)
azért tolhatnánk majd párat !
rici nélkül.


keke,de majd csak holnap,mert ma már nem nagyon érek rá :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031042724Next
Add Reply New Topic New Poll