Quote (Oberon_os @ Jul 6 2010 05:45pm)
Én képtelen lennék dh-zni baszki, már a szánkón is magam alá fosok, nemhogy kétkerekűn 80al lefelé terepen... Omg, hallani is rossz
Én nagyon szeretnék DHzni, nem kell ott olyan gyorsan menni, elég annyira, amennyire még élvezed...
Csak nagyon drága egy DH gép, még használtan összerakva is, 350 minimum, egy freeride meg vagy 300.