d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev1100101102103104410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 6 2010 09:48am
Quote (Oberon_os @ Jul 6 2010 03:45pm)
Én képtelen lennék dh-zni baszki, már a szánkón is magam alá fosok, nemhogy kétkerekűn 80al lefelé terepen... Omg, hallani is rossz


Senki nem megy 80 al : ) Mondjuk én voltam pár helyen, ahol azt mondtam, hogy én itt most leszállok és tolom azon a 15m-en, mert kb életveszélyes volt az egész: D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 6 2010 09:50am
Quote (Xrd @ 6 Jul 2010 16:48)
Senki nem megy 80 al : ) Mondjuk én voltam pár helyen, ahol azt mondtam, hogy én itt most leszállok és tolom azon a 15m-en, mert kb életveszélyes volt az egész: D


Oké, lefelé valószínüleg 25el is összeszarnám magam, csak ha 80at írok, kevésbé tűnök beszarinak. :angry:
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Jul 6 2010 10:31am
Quote (Oberon_os @ Jul 6 2010 05:45pm)
Én képtelen lennék dh-zni baszki, már a szánkón is magam alá fosok, nemhogy kétkerekűn 80al lefelé terepen... Omg, hallani is rossz


Én nagyon szeretnék DHzni, nem kell ott olyan gyorsan menni, elég annyira, amennyire még élvezed...
Csak nagyon drága egy DH gép, még használtan összerakva is, 350 minimum, egy freeride meg vagy 300.
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 6 2010 10:32am
Quote (aduin @ Jul 6 2010 04:31pm)
Én nagyon szeretnék DHzni, nem kell ott olyan gyorsan menni, elég annyira, amennyire még élvezed...
Csak nagyon drága egy DH gép, még használtan összerakva is, 350 minimum, egy freeride meg vagy 300.


Én sajna egy dirt bicót vettem alapnak, azt kezdtem építeni, de már 230 körül járok vele... igaz 1 év után, mostmár azért sajnálom : (
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 7 2010 09:51am
Quote (Xrd @ 6 Jul 2010 18:32)
Én sajna egy dirt bicót vettem alapnak, azt kezdtem építeni, de már 230 körül járok vele... igaz 1 év után, mostmár azért sajnálom : (


Én uccsó bringám ~80ból lett összehozva kb. Azt eladtam 50be, mert többért nem lehet már, és vettem 60ba az outit.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 7 2010 09:56am
most adtam le a rendelést 2gre
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 7 2010 09:58am
Quote (anyd @ 7 Jul 2010 17:56)
most adtam le a rendelést 2gre


:lol:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 7 2010 10:03am
Quote (Baleee @ 7 Jul 2010 16:51)
Én uccsó  bringám ~80ból lett összehozva kb. Azt eladtam 50be, mert többért nem lehet már, és vettem 60ba az outit.


Holnap otthon leszel, bro? beugorhatnék este a klipszért, mester utszánál leszek

This post was edited by Oberon_os on Jul 7 2010 10:03am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 7 2010 10:16am
Quote (Oberon_os @ 7 Jul 2010 18:03)
Holnap otthon leszel, bro? beugorhatnék este a klipszért, mester utszánál leszek


Én meg a moszkván kekszet osztok... :/ Meg azóta se vettem le még, mert nem volt pénzem egy low 15ös kulcsot venni, a gondnokot meg nem tudtam elkapni. :( Sosincs benn.. ^^
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 7 2010 10:24am


ilyenem van csak ocb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104410Next
Add Reply New Topic New Poll