d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11001011021031041141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 10 2012 11:02am
spartacus blood and sand 8/10
viszont
spartacus gods of the arena 10/10 (iszonyat bejott)
szoval ugy osszessegeben 9/10et adok az elozmenyekkel egyutt es persze varom a folytatast
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 10 2012 11:03am
Quote (GoreKnight9 @ 10 Jan 2012 18:02)
spartacus blood and sand 8/10
viszont
spartacus gods of the arena 10/10 (iszonyat bejott)
szoval ugy osszessegeben 9/10et adok az elozmenyekkel egyutt es persze varom a folytatast


kár a hogy a főhős meghalt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 10 2012 11:04am
Quote (Inakwo @ 10 Jan 2012 18:03)
kár a hogy a főhős meghalt


Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 18:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert :D


marmint irl
szoval nem volt spoiler ^^
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 18:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert :D



magára a színészre gondolt szerintem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 19:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert :D


ha jól emlékszem, akkor a szereplő halt meg (irl)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 10 2012 11:17am
Quote (ecneB @ 10 Jan 2012 18:05)
ha jól emlékszem, akkor a szereplő halt meg (irl)


this :)

bár attol még lehet jo ha csinálnak folytatást
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 11 2012 10:54am
na lesz mit néznem a Tronok harcáig :D

http://www.youtube.com/watch?v=OvgGyicOGGM

kiváncsi leszek rá
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 11 2012 06:22pm
chuck 1x05

nem is rossz
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jan 11 2012 07:02pm
Quote (Nerz8 @ 12 Jan 2012 01:22)
chuck 1x05

nem is rossz


és csak egyre jobb lesz :>

még van van 4 rész 5. évadból és itt vége is lesz a sorozatnak :(((((
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031041141Next
Add Reply New Topic New Poll