☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sorozatok > Discuss
Prev
1
100
101
102
103
104
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 267586
Replies: 11402
Track Topic
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1011
Jan 10 2012 11:02am
spartacus blood and sand 8/10
viszont
spartacus gods of the arena 10/10 (iszonyat bejott)
szoval ugy osszessegeben 9/10et adok az elozmenyekkel egyutt es persze varom a folytatast
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1012
Jan 10 2012 11:03am
Quote (GoreKnight9 @ 10 Jan 2012 18:02)
spartacus blood and sand 8/10
viszont
spartacus gods of the arena 10/10 (iszonyat bejott)
szoval ugy osszessegeben 9/10et adok az elozmenyekkel egyutt es persze varom a folytatast
kár a hogy a főhős meghalt
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#1013
Jan 10 2012 11:04am
Quote (Inakwo @ 10 Jan 2012 18:03)
kár a hogy a főhős meghalt
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#1014
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 18:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert
marmint irl
szoval nem volt spoiler ^^
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#1015
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 18:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert
magára a színészre gondolt szerintem
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#1016
Jan 10 2012 11:05am
Quote (Rawen @ 10 Jan 2012 19:04)
Pedig gondolkoztam rajta,hogy leszedem.Kösz a spoilert
ha jól emlékszem, akkor a szereplő halt meg (irl)
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1017
Jan 10 2012 11:17am
Quote (ecneB @ 10 Jan 2012 18:05)
ha jól emlékszem, akkor a szereplő halt meg (irl)
this
bár attol még lehet jo ha csinálnak folytatást
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#1018
Jan 11 2012 10:54am
na lesz mit néznem a Tronok harcáig
http://www.youtube.com/watch?v=OvgGyicOGGM
kiváncsi leszek rá
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#1019
Jan 11 2012 06:22pm
chuck 1x05
nem is rossz
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#1020
Jan 11 2012 07:02pm
Quote (Nerz8 @ 12 Jan 2012 01:22)
chuck 1x05
nem is rossz
és csak egyre jobb lesz :>
még van van 4 rész 5. évadból és itt vége is lesz a sorozatnak :(((((
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
100
101
102
103
104
1141
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact