d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev11001011021031041887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 12 2009 11:06am
Quote (avengr @ Wed, 12 Aug 2009, 19:02)
azért kell ugy feltölteni hogy elkezdesz te szedegetni aztán 1-2 hét alatt meglesz az összes helyszin


akkor is faszsággal lesz tele, mert nem pont ugyanott respawnolnak a nodeok...
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 11:07am
nem lehet valami macrot beállítani hogy csipogjon ha titanium vein van a képen? térképet sose figyelem^^
vagy valami addon vagy nemtom
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 12 2009 11:08am
Quote (Hellmarch @ Wed, 12 Aug 2009, 19:07)
nem lehet valami macrot beállítani hogy csipogjon ha titanium vein van a képen? térképet sose figyelem^^
vagy valami addon vagy nemtom


vegyél malacot, ami kiszagolja a szarvasgombát, meg a titániumot!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 11:36am
Quote (bajcli @ Wed, 12 Aug 2009, 19:08)
vegyél malacot, ami kiszagolja a szarvasgombát, meg a titániumot!


akkormár kovácsolok egy titániummalacot
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2009 02:15pm
Quote (Hellmarch @ Wed, 12 Aug 2009, 19:36)
akkormár kovácsolok egy titániummalacot


lol

Btw tök lol h lehet venni gokartot dalaranban xD
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 06:05pm
megvan 80 palával is
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Aug 12 2009 06:22pm
Quote (Hellmarch @ Thu, 13 Aug 2009, 02:05)
megvan 80 palával is


-.-'

de armoryban még 78 ;D

pokoli március...

This post was edited by *varti on Aug 12 2009 06:23pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 06:26pm
Quote (*varti @ Thu, 13 Aug 2009, 02:22)
-.-'

de armoryban még 78 ;D

pokoli március...


ja mert naponta 1x frissít valamikor hajnalban
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 12 2009 06:31pm
Quote (Hellmarch @ Thu, Aug 13 2009, 01:05am)
megvan 80 palával is


h4xoor ventrin: dihep egy kocka
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 12 2009 06:33pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 13 Aug 2009, 02:31)
h4xoor ventrin: dihep egy kocka


de ezt ő is tudja :] és nem veszi magára,remélem 8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031041887Next
Add Reply New Topic New Poll