d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gitáros Topic
Prev1100101102103104117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 26 2011 11:17am
Quote (Aston @ Dec 26 2011 06:05pm)
vágom. hát ettől nem kéne begörcsölnie a kezednek :D



akkor nem tudom miért görcsölt be lol
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 06:31am
gitározni kéne
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 12:42pm
fasza, nagyon fasza
Member
Posts: 351
Joined: Dec 22 2011
Gold: 0.69
Dec 27 2011 12:44pm
Quote (TellMeBaby @ Dec 27 2011 07:42pm)
fasza, nagyon fasza

nagy a fasza
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 04:03pm
picit mintha meghalt volna ez a topic
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Dec 27 2011 04:04pm
Quote (TellMeBaby @ 27 Dec 2011 23:03)
picit mintha meghalt volna ez a topic


nem csoda, folyton kihalikolik
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 04:05pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Dec 27 2011 11:04pm)
nem csoda, folyton kihalikolik


fel kell rázni a topicot
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 04:11pm
elég fos napom volt, most szerintem felbaszom maxra az erősítőm azt kihívatom magamra a rendőröket vagy nemtom
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Dec 27 2011 04:12pm
Quote (daneeka10 @ Dec 27 2011 11:11pm)
elég fos napom volt, most szerintem felbaszom maxra az erősítőm azt kihívatom magamra a rendőröket vagy nemtom


milyen erősitőd van?
Member
Posts: 351
Joined: Dec 22 2011
Gold: 0.69
Dec 27 2011 04:13pm
Quote (daneeka10 @ Dec 27 2011 11:11pm)
elég fos napom volt, most szerintem felbaszom maxra az erősítőm azt kihívatom magamra a rendőröket vagy nemtom

do it
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104117Next
Add Reply New Topic New Poll