☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
100
101
102
103
104
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 537810
Replies: 41134
Track Topic
Calypsol
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold
:
892.67
#1011
Jul 2 2008 05:53pm
Quote (Anarkin @ Thu, 3 Jul 2008, 01:49)
Remélhetőleg
azt én is tudnám értékelni
totál bezsongtam ettől a bejelentéstől meg a videóktól...áááá
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1012
Jul 2 2008 05:56pm
Quote (Calypsol @ Thu, Jul 3 2008, 12:53am)
azt én is tudnám értékelni
totál bezsongtam ettől a bejelentéstől meg a videóktól...áááá
a lenyeg ottvan hogy 2 havonta mindegyiker 10kt fizetsz..... -.-'
Fanka
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold
:
4,937.23
#1013
Jul 2 2008 05:57pm
nice...
mikszer
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold
:
4.00
#1014
Jul 2 2008 05:57pm
d3 nem lesz fizetős, ennyi
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1015
Jul 2 2008 05:57pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 01:56)
a lenyeg ottvan hogy 2 havonta mindegyiker 10kt fizetsz..... -.-'
hmm ?
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1016
Jul 2 2008 05:58pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 12:57am)
hmm ?
ha lesz kiegeszito azt majd meg kell venni
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1017
Jul 2 2008 05:59pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 01:58)
ha lesz kiegeszito azt majd meg kell venni
de úgysem fogják havonta fosni a kiegeket, max. 1-2 lesz pár év alatt ^^
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1018
Jul 2 2008 06:01pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 12:59am)
de úgysem fogják havonta fosni a kiegeket, max. 1-2 lesz pár év alatt ^^
hat ha felevente lesz 1 az mar majdnem olyan mintha fizetos lenne XDD
Calypsol
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold
:
892.67
#1019
Jul 2 2008 06:02pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 02:01)
hat ha felevente lesz 1 az mar majdnem olyan mintha fizetos lenne XDD
tuti nem lesz félévente egy...próbálj a realitásokból kiindulni
ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold
:
133.70
Warn: 100%
#1020
Jul 2 2008 06:04pm
Quote (Calypsol @ Thu, Jul 3 2008, 01:02am)
tuti nem lesz félévente egy...próbálj a realitásokból kiindulni
meglatjuk
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
100
101
102
103
104
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact