d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev11001011021031044114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jul 2 2008 05:53pm
Quote (Anarkin @ Thu, 3 Jul 2008, 01:49)
Remélhetőleg biggrin.gif


azt én is tudnám értékelni smile.gif

totál bezsongtam ettől a bejelentéstől meg a videóktól...áááá biggrin.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 05:56pm
Quote (Calypsol @ Thu, Jul 3 2008, 12:53am)
azt én is tudnám értékelni smile.gif

totál bezsongtam ettől a bejelentéstől meg a videóktól...áááá biggrin.gif


a lenyeg ottvan hogy 2 havonta mindegyiker 10kt fizetsz..... -.-'
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Jul 2 2008 05:57pm
nice...
Member
Posts: 16,825
Joined: Jan 14 2006
Gold: 4.00
Jul 2 2008 05:57pm
d3 nem lesz fizetős, ennyi
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 05:57pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 01:56)
a lenyeg ottvan hogy 2 havonta mindegyiker 10kt fizetsz..... -.-'


hmm ? ohmy.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 05:58pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 12:57am)
hmm ? ohmy.gif


ha lesz kiegeszito azt majd meg kell venni biggrin.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 05:59pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 01:58)
ha lesz kiegeszito azt majd meg kell venni biggrin.gif


de úgysem fogják havonta fosni a kiegeket, max. 1-2 lesz pár év alatt ^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 06:01pm
Quote (Anarkin @ Thu, Jul 3 2008, 12:59am)
de úgysem fogják havonta fosni a kiegeket, max. 1-2 lesz pár év alatt ^^


hat ha felevente lesz 1 az mar majdnem olyan mintha fizetos lenne XDD
Member
Posts: 13,658
Joined: Sep 17 2005
Gold: 892.67
Jul 2 2008 06:02pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Thu, 3 Jul 2008, 02:01)
hat ha felevente lesz 1 az mar majdnem olyan mintha fizetos lenne XDD


tuti nem lesz félévente egy...próbálj a realitásokból kiindulni smile.gif
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jul 2 2008 06:04pm
Quote (Calypsol @ Thu, Jul 3 2008, 01:02am)
tuti nem lesz félévente egy...próbálj a realitásokból kiindulni smile.gif

meglatjuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031044114Next
Closed New Topic New Poll