d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev1100101102103104162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 06:23am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:21)
http://img407.imageshack.us/img407/4120/lxl.jpg


jobb oldali vagyok biggrin.gif


sejtettem biggrin.gif

amugy nem is rossz, sokkal veszélyesebbre számítottam biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:24am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:23pm)
sejtettem biggrin.gif

amugy nem is rossz, sokkal veszélyesebbre számítottam biggrin.gif biggrin.gif


akkor van Gaara cp-m is ( elös cp-m .. borzalmas xD ) van egy Itachi cp-m is meg egy Shura ( yu yu hakusho ) akkor lesz most Chibi Gaara meg Takato ( Digimon biggrin.gif )
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 06:27am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:24)
akkor van Gaara cp-m is ( elös cp-m .. borzalmas xD ) van egy Itachi cp-m is meg egy Shura ( yu yu hakusho ) akkor lesz most Chibi Gaara meg Takato ( Digimon biggrin.gif )


Gaara+Itachit megnézném, a másik két szereplőt nem vágom
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:28am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:27pm)
Gaara+Itachit megnézném, a másik két szereplőt nem vágom


a Gaara nagyon szar lett .. azt inkább nem tongue.gif , az Itachisrol meg nemtudom van -e képem ^^'
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 06:30am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:28)
a Gaara nagyon szar lett .. azt inkább nem tongue.gif , az Itachisrol meg nemtudom van -e képem ^^'


ott van az,ne terelj biggrin.gif
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:31am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:30pm)
ott van az,ne terelj biggrin.gif


Gaara tényleg van ... xD viszont Itachi egy hete van meg , és még nemnagyon csináltam képet biggrin.gif
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold: 28,105.00
Feb 28 2009 06:35am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:31)
Gaara tényleg van ... xD viszont Itachi egy hete van meg , és még nemnagyon csináltam képet biggrin.gif


küldd PM-be , nem rakom ki sehova biggrin.gif
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:36am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:35pm)
küldd PM-be , nem rakom ki sehova biggrin.gif


never ! xDDD .. 2 okot is mondok . az a ruha kb szétvolt szakadva .és ott még O.o szöke voltam o.O xDDDD szal nemnem xD
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 28 2009 06:43am
elkeztem olvasni, rohadt fura ez a jobrol balra biggrin.gif
ettől függetlenül jo...
Anamy, mi a csuda az a cp?
rátaláltam, ez az a cosplay ahol beöltözöl az adott szereplőnek?

This post was edited by jspogmg on Feb 28 2009 06:45am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Feb 28 2009 06:51am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 12:43pm)
elkeztem olvasni, rohadt fura ez a jobrol balra biggrin.gif
ettől függetlenül jo...
Anamy, mi a csuda az a cp?
rátaláltam, ez az a cosplay ahol beöltözöl az adott szereplőnek?


igen az biggrin.gif van sok Ichigo cp-s is biggrin.gif pl a haverom is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100101102103104162Next
Add Reply New Topic New Poll