☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
100
101
102
103
104
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40525
Replies: 1619
Track Topic
Zayran
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
28,105.00
#1011
Feb 28 2009 06:23am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:21)
http://img407.imageshack.us/img407/4120/lxl.jpg
jobb oldali vagyok
sejtettem
amugy nem is rossz, sokkal veszélyesebbre számítottam
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1012
Feb 28 2009 06:24am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:23pm)
sejtettem
amugy nem is rossz, sokkal veszélyesebbre számítottam
akkor van Gaara cp-m is ( elös cp-m .. borzalmas xD ) van egy Itachi cp-m is meg egy Shura ( yu yu hakusho ) akkor lesz most Chibi Gaara meg Takato ( Digimon
)
Zayran
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
28,105.00
#1013
Feb 28 2009 06:27am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:24)
akkor van Gaara cp-m is ( elös cp-m .. borzalmas xD ) van egy Itachi cp-m is meg egy Shura ( yu yu hakusho ) akkor lesz most Chibi Gaara meg Takato ( Digimon
)
Gaara+Itachit megnézném, a másik két szereplőt nem vágom
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1014
Feb 28 2009 06:28am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:27pm)
Gaara+Itachit megnézném, a másik két szereplőt nem vágom
a Gaara nagyon szar lett .. azt inkább nem
, az Itachisrol meg nemtudom van -e képem ^^'
Zayran
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
28,105.00
#1015
Feb 28 2009 06:30am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:28)
a Gaara nagyon szar lett .. azt inkább nem
, az Itachisrol meg nemtudom van -e képem ^^'
ott van az,ne terelj
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1016
Feb 28 2009 06:31am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:30pm)
ott van az,ne terelj
Gaara tényleg van ... xD viszont Itachi egy hete van meg , és még nemnagyon csináltam képet
Zayran
Member
Posts: 15,106
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
28,105.00
#1017
Feb 28 2009 06:35am
Quote (Anamy @ Sat, 28 Feb 2009, 13:31)
Gaara tényleg van ... xD viszont Itachi egy hete van meg , és még nemnagyon csináltam képet
küldd PM-be , nem rakom ki sehova
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1018
Feb 28 2009 06:36am
Quote (Khupak @ Sat, Feb 28 2009, 12:35pm)
küldd PM-be , nem rakom ki sehova
never ! xDDD .. 2 okot is mondok . az a ruha kb szétvolt szakadva .és ott még O.o szöke voltam o.O xDDDD szal nemnem xD
jspogmg
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1019
Feb 28 2009 06:43am
elkeztem olvasni, rohadt fura ez a jobrol balra
ettől függetlenül jo...
Anamy, mi a csuda az a cp?
rátaláltam, ez az a cosplay ahol beöltözöl az adott szereplőnek?
This post was edited by jspogmg on Feb 28 2009 06:45am
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#1020
Feb 28 2009 06:51am
Quote (jspogmg @ Sat, Feb 28 2009, 12:43pm)
elkeztem olvasni, rohadt fura ez a jobrol balra
ettől függetlenül jo...
Anamy, mi a csuda az a cp?
rátaláltam, ez az a cosplay ahol beöltözöl az adott szereplőnek?
igen az
van sok Ichigo cp-s is
pl a haverom is
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
100
101
102
103
104
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact