d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11001011021031041311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 19 2008 12:55pm
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 19 2008 12:56pm
Quote (TheStriker @ Wed, 19 Mar 2008, 20:55)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/thisisnice2.png


u maek mea? =(
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 19 2008 12:57pm
Quote (Mesh2 @ Wed, Mar 19 2008, 06:56pm)
u maek mea? =(


Kiment a fejemből sry, legkésőbb holnap készlesz
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 19 2008 01:01pm
Quote (TheStriker @ Wed, 19 Mar 2008, 20:57)
Kiment a fejemből sry, legkésőbb holnap készlesz


np csak tudni akartam h megcsinalod-e v nem^^
Member
Posts: 1,243
Joined: Sep 1 2006
Gold: 0.00
Mar 19 2008 01:02pm
Quote (TheStriker @ Wed, Mar 19 2008, 07:55pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/thisisnice2.png


Rohadtul bejön ez a style (Ha valakinek van vaalmi ilyesmi tutoriálja szívesen fogadom biggrin.gif)

10/10 tongue.gif
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 19 2008 01:23pm
Quote (TheStriker @ Wed, Mar 19 2008, 06:55pm)
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/thisisnice2.png


távol áll tőlem a stílus, de szépek a tavaszias színek =)
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Mar 19 2008 02:27pm
kesz az uj profilom...ne az english skilleket nezzetek mert lehet benne hiba bőven biggrin.gif
sztájl mien?

This post was edited by OWeRLoRD on Mar 19 2008 02:28pm
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 19 2008 02:35pm
Quote (OWeRLoRD @ Wed, Mar 19 2008, 08:27pm)
kesz az uj profilom...ne az english skilleket nezzetek mert lehet benne hiba bőven biggrin.gif
sztájl mien?


Elég fos a fekete háttérrel, amugyis: nothing special

Quote (Bestyear @ Wed, Mar 19 2008, 07:02pm)
Rohadtul bejön ez a style (Ha valakinek van vaalmi ilyesmi tutoriálja szívesen fogadom biggrin.gif)

10/10 tongue.gif


Deviantart icon_pointr.gif splatter brushes wink.gif

Quote (lowxair @ Wed, Mar 19 2008, 07:23pm)
távol áll tőlem a stílus, de szépek a tavaszias színek =)


Köszi smile.gif
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Mar 19 2008 03:39pm
Quote (TheStriker @ Wed, 19 Mar 2008, 19:55g)
[img]<IMG alt="" src="http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/thisisnice2.png">[/img]


kegyetlen ottvan

nagyon tetszik

9,5 / 10

és csakzért nem 10 mert az csak az enyém lehet smile.gif

amúgy édes fiam még mindig nem csináltál nekem siget biggrin.gif se oli!

ézért morci vagyok sad.gif

This post was edited by IvOjoGhuRT on Mar 19 2008 03:40pm
Member
Posts: 7,332
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Warn: 40%
Mar 20 2008 06:38am
sry

This post was edited by Mesh2 on Mar 20 2008 06:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11001011021031041311Next
Closed New Topic New Poll