Quote (OWeRLoRD @ Wed, Mar 19 2008, 08:27pm)
kesz az uj profilom...ne az english skilleket nezzetek mert lehet benne hiba bőven

sztájl mien?
Elég fos a fekete háttérrel, amugyis: nothing special
Quote (Bestyear @ Wed, Mar 19 2008, 07:02pm)
Rohadtul bejön ez a style (Ha valakinek van vaalmi ilyesmi tutoriálja szívesen fogadom

)
10/10

Deviantart

splatter brushes

Quote (lowxair @ Wed, Mar 19 2008, 07:23pm)
távol áll tőlem a stílus, de szépek a tavaszias színek =)
Köszi