Quote (anyd @ Oct 15 2018 08:19pm)
eskuszom haromszor elolvastam de loszart se ertettem meg ebbol a postbol
Lassan ott tartanak az arak, hogy mar annak örül ha szazötvenezer forintbol kijön egy havi rezsije. A nevetö emoji is azt sugallja hogy szerinte röhejesen magasak az arak.
Ezen felül nem erti, hogy atlagos fizetesböl hogyan lehet megelni. Ö igaz, hogy megenged neha maganak egy-egy luxuscikket, es nem probal különösebben sporolni se, de alig tud valamennyi penzt felrerakni.
Igy aki negyed annyit keres mint ö, [a szerk. megj.: ez egy rejtett felvagas, hogy milyen sok penzt keres] annak nehez lehet szerinte megelni.
A magyar munkaeröpiac is egy vicc szerinte, mivel az atlagos kis- es közepvallalkozasok nem hajlandoak rendesen megfizetni az alkalmozattaiakat.
Vegen azt is megjegyzi, hogy szerinte a korszak, amiben jelenleg elünk, feletteb erdekes.