d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1100510061007100810091046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2011 02:35am
Quote (Sup3RN0Va @ Sep 21 2011 08:30am)
updateupdateupdate


lefu
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Sep 21 2011 04:41am
Már ki is találtam mi legyen a képen. Ha lesz időm megcsinálom. Mi alapján osztják a key-t? Random, v. vmi ötletesség, ilyesmi?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Sep 21 2011 04:58am
Quote (ecneB @ 21 Sep 2011 12:41)
Már ki is találtam mi legyen a képen. Ha lesz időm megcsinálom. Mi alapján osztják a key-t? Random, v. vmi ötletesség, ilyesmi?

pontosan még nem gondoltuk ki, de szerintem a legötletesebb/mókásabb/stb. lesz a befutó
igazából, mind1, csak kreatív legyen, ne annyi, hogy egy táblát tartasz magad előtt a neveddel meg a DotA2 felirattal :)
(abból így is túl sok van...)

még kb 6 nap van a végéig, szóval van idő kigondolni
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 21 2011 07:11am
Quote (ecneB @ Sep 21 2011 12:41pm)
Már ki is találtam mi legyen a képen. Ha lesz időm megcsinálom. Mi alapján osztják a key-t? Random, v. vmi ötletesség, ilyesmi?


nyerj nekem is egyet !
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 21 2011 07:36am
gfx-es emberek hajrá

http://www.gosugamers.net/dota/news/16972-dota-talk-beta-key-giveaway

mondjuk kétlem,h sokan tudnák itt mi ez de igazából nem számít a banner,logo szempontjából

This post was edited by Rawen on Sep 21 2011 07:37am
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 07:45am
en inkabb lefizetem supernovat h szerezzen nekem beta keyt :)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 21 2011 07:49am
Quote (InfamousMythos @ Sep 21 2011 03:45pm)
en inkabb lefizetem supernovat h szerezzen nekem beta keyt :)


azert az vicces hogy azert nem ad mert fel hogy infot adunk ki a jatekrol... zzz
elobb utobb ugyis mindenki azzal fog jatszani, hamarosan open beta (gondolom en)
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Sep 21 2011 07:51am
Quote (meatyowllegs @ 21 Sep 2011 15:49)
azert az vicces hogy azert nem ad mert fel hogy infot adunk ki a jatekrol... zzz
elobb utobb ugyis mindenki azzal fog jatszani, hamarosan open beta (gondolom en)


en is ezt mondtam
icefrog meg imo le is szarja mert mar ugyis leakelget boldog boldogtalan
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 21 2011 07:59am
ha nem lennek ilyen elfoglalt most dota2 megjeleneseig letoltenem a lolt :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 21 2011 08:03am
Quote (meatyowllegs @ Sep 21 2011 01:59pm)
ha nem lennek ilyen elfoglalt most dota2 megjeleneseig letoltenem a lolt :D


és mégis minek?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100510061007100810091046Next
Add Reply New Topic New Poll