Quote (ecneB @ 21 Sep 2011 12:41)
Már ki is találtam mi legyen a képen. Ha lesz időm megcsinálom. Mi alapján osztják a key-t? Random, v. vmi ötletesség, ilyesmi?
pontosan még nem gondoltuk ki, de szerintem a legötletesebb/mókásabb/stb. lesz a befutó
igazából, mind1, csak
kreatív legyen, ne annyi, hogy egy táblát tartasz magad előtt a neveddel meg a DotA2 felirattal

(abból így is túl sok van...)
még kb 6 nap van a végéig, szóval van idő kigondolni