Quote (Taszilo.^ @ Jul 20 2015 08:06pm)
mert a terem tulaja ma nem lesz ott, o meg baratja azoknak, akikkel mennek
szal ugy dontottunk, hogy majd holnap megyunk, mert elmeletileg csak 8-ig van nyitva, de ha ott van a BECI, akkor biztos tovabb is maradhatunk
akkor reméljük hogy béci ott lesz