Quote (Cpt_Ghost @ 15 Oct 2018 15:28)
jo hulye aki ennyiert vesz 2 szobas lakast
mar reg ossze kellett volna omlania a lakaspiacnak pesten
ennyi erovel kulfoldon megjobban ossze kellett volna omlania, ahol ez vagy 100milla hufban, ha nem tobb
Quote (-joey- @ 15 Oct 2018 15:32)
Addig nem fog, amíg etetik ezt a fos rendszert.
A lakásvásárlások zöme már befektetési célú, úgyis kiveszik albérletbe, akármilyen drága.
a ket dolog meg egymast gerjeszti szepen.
draga lakas = draga alberlet
draga alberlet = draga lakas
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 15 2018 07:34am