d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1100310041005100610071468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 15 2018 03:07am
Na fasza, végre vmi jó kis cucc kerül fehérvárra is!

https://index.hu/sport/2018/10/09/26_milliardbol_epul_sportcsarnok_szekesfehervaron/
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 15 2018 04:14am
Quote (Senee @ 15 Oct 2018 11:07)
Na fasza, végre vmi jó kis cucc kerül fehérvárra is!

https://index.hu/sport/2018/10/09/26_milliardbol_epul_sportcsarnok_szekesfehervaron/


gratulalok, remelem megved titeket a migransoktol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 15 2018 04:52am
https://index.hu/gazdasag/2018/10/15/lakastakarekpenztar_allami_tamogatas_megszunetetese/

Kösz Fidesz.

Április ott volt.

This post was edited by -joey- on Oct 15 2018 04:53am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 15 2018 05:54am
Quote (-joey- @ 15 Oct 2018 11:52)


Mennyi most egy atlag 2 szobas lakas Pesten? 25-30 misi ? :D

Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Oct 15 2018 06:01am
Quote (josheide @ Oct 15 2018 01:54pm)
Mennyi most egy atlag 2 szobas lakas Pesten? 25-30 misi ? :D


attól függ hol
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 15 2018 06:15am
Quote (josheide @ Oct 15 2018 12:54pm)
Mennyi most egy atlag 2 szobas lakas Pesten? 25-30 misi ? :D


Kétszobás panelek olyan 25 körül vannak hirdetve.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 15 2018 07:18am
Quote (josheide @ 15 Oct 2018 13:54)
Mennyi most egy atlag 2 szobas lakas Pesten? 25-30 misi ? :D


szarabb helyen talan 25
de jobb helyent 35-40 minimum
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 15 2018 07:28am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 15 Oct 2018 15:18)
szarabb helyen talan 25
de jobb helyent 35-40 minimum


jo hulye aki ennyiert vesz 2 szobas lakast
mar reg ossze kellett volna omlania a lakaspiacnak pesten
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 15 2018 07:32am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 15 2018 02:28pm)
jo hulye aki ennyiert vesz 2 szobas lakast
mar reg ossze kellett volna omlania a lakaspiacnak pesten


Addig nem fog, amíg etetik ezt a fos rendszert.
A lakásvásárlások zöme már befektetési célú, úgyis kiveszik albérletbe, akármilyen drága.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 15 2018 07:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Oct 2018 15:28)
jo hulye aki ennyiert vesz 2 szobas lakast
mar reg ossze kellett volna omlania a lakaspiacnak pesten


ennyi erovel kulfoldon megjobban ossze kellett volna omlania, ahol ez vagy 100milla hufban, ha nem tobb

Quote (-joey- @ 15 Oct 2018 15:32)
Addig nem fog, amíg etetik ezt a fos rendszert.
A lakásvásárlások zöme már befektetési célú, úgyis kiveszik albérletbe, akármilyen drága.


a ket dolog meg egymast gerjeszti szepen.
draga lakas = draga alberlet
draga alberlet = draga lakas

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 15 2018 07:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100310041005100610071468Next
Add Reply New Topic New Poll