Quote (Cpt_Ghost @ 13 Oct 2018 22:05)
edes istenem
az a legjobb, hogy amikor jogszeruen eljarnak megakarja magyarazni, hogy ez hivatali visszaeles
mintha legalabbis a sajat zsebebe menne az elarverezett ingatlan vagy nem is tudom
utalom a tartozos embereket, mert eveket dolgoztam mint hatralekkezelo (nem behajto, aki kimegy, en levelet irtam, telefonaltam etc) es ezek az emberek nem a multhavi 10ezres telefonszamla miatt kilakoltatva.
valoszinuleg tartozik hosszu evek ota, 1000* megigerte, hogy fizet, kapott 3 reszletfizetest, es 10* kerte, hogy jaj csak varjanak meg xx napot.
devizahitel = igy jart, gondolom fingja nincs mit irt ala, maskor vegig kene olvasni, es ertelmezni is.
aki kezest vallal, ugyanez.