d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1100110021003100410051257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 19 2015 12:29am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Jul 2015 08:37)
ugy fog kinezni mint az ilyen kanciganyok
zsir + viz mindenhol, ha kitartoan szedi
geciundorito, es barki aki kicsit is ert a dolgohoz, ki fogja rohogni



Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.

Quote (fahrii @ 18 Jul 2015 08:54)

na meg jók ezek a "nem tudok hizni mit szedjek" kérdések
közben meg gondolom megeszik napközben 1 zacskós levest meg 2 szendvicset


Engem ismerősök az ilyen kérdéssel találnak meg, hogy "mit szedtem, hogy ennyire lefogytam?"
Es mikor azt válaszolom, ra hogy kajat. Csak pislog.
Mar azon agyal, hogy milyen zsírégetőt szedjen, kozben meg konkrétan ugy kérdezte az egyik ilyen ismerős ezt, hogy a kezében ott volt egy lángos.
:D ilyenkor nem tudom mi zajlik le egy ilyen ember fejeben.
Vicc.
Valamelyik nap rádióban mondtak, hogy 3 napos DINNYE dieta csodákra kepes.
Jaaaaaaaaaaaaaa egyen az ember 3 egesz napig cukrot&vizet. 0 értékes tápanyaggal.
Agyfasz.
----------------------------------

Az elmúlt 2 hétben en is rendesen elengedtem magam.
Hol egy kis fagyi, hogy egy kis fehér kenyér becsúszott.
De lassan jon a kő kemény "basszuk seggbe magunkat" időszak. Alig várom xddd
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 19 2015 12:34am
Quote (Psyclon @ 19 Jul 2015 08:29)
Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.


sok tudatlan picsa meg ezekre nez fel.
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jul 19 2015 01:35am
Quote (Psyclon @ Jul 19 2015 08:29am)
Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.



Engem ismerősök az ilyen kérdéssel találnak meg, hogy "mit szedtem, hogy ennyire lefogytam?"
Es mikor azt válaszolom, ra hogy kajat. Csak pislog.
Mar azon agyal, hogy milyen zsírégetőt szedjen, kozben meg konkrétan ugy kérdezte az egyik ilyen ismerős ezt, hogy a kezében ott volt egy lángos.
:D ilyenkor nem tudom mi zajlik le egy ilyen ember fejeben.
Vicc.
Valamelyik nap rádióban mondtak, hogy 3 napos DINNYE dieta csodákra kepes.
Jaaaaaaaaaaaaaa egyen az ember 3 egesz napig cukrot&vizet. 0 értékes tápanyaggal.
Agyfasz.
----------------------------------

Az elmúlt 2 hétben en is rendesen elengedtem magam.
Hol egy kis fagyi, hogy egy kis fehér kenyér becsúszott.
De lassan jon a kő kemény "basszuk seggbe magunkat" időszak. Alig várom xddd


Én akkor kapok agyfaszt amikor valaki olyat ír le h a dinnyeben nincs hasznos tápanyag
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 19 2015 01:45am
Quote (Psyclon @ Jul 19 2015 06:29am)
Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.



Engem ismerősök az ilyen kérdéssel találnak meg, hogy "mit szedtem, hogy ennyire lefogytam?"
Es mikor azt válaszolom, ra hogy kajat. Csak pislog.
Mar azon agyal, hogy milyen zsírégetőt szedjen, kozben meg konkrétan ugy kérdezte az egyik ilyen ismerős ezt, hogy a kezében ott volt egy lángos.
:D ilyenkor nem tudom mi zajlik le egy ilyen ember fejeben.
Vicc.
Valamelyik nap rádióban mondtak, hogy 3 napos DINNYE dieta csodákra kepes.
Jaaaaaaaaaaaaaa egyen az ember 3 egesz napig cukrot&vizet. 0 értékes tápanyaggal.
Agyfasz.
----------------------------------

Az elmúlt 2 hétben en is rendesen elengedtem magam.
Hol egy kis fagyi, hogy egy kis fehér kenyér becsúszott.
De lassan jon a kő kemény "basszuk seggbe magunkat" időszak. Alig várom xddd


miért nem mondtad neki, hogy hot bloodot fellocsoltad egy kis g-bombal, megszórtad egy kis fehérjével, majd leöblítetted egy marék bcaa-val
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jul 19 2015 12:24pm
Quote (Usaftw @ Jul 19 2015 09:35am)
Én akkor kapok agyfaszt amikor valaki olyat ír le h a dinnyeben nincs hasznos tápanyag


Én is, Psylon szerint az értékes tápanyagok (amire kíváncsi lennék mik szerinte) a csirkemellben és a rizsben rejtőzködnek, minden más étel hulladék.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 19 2015 12:26pm
Quote (championmath @ 19 Jul 2015 20:24)
Én is, Psylon szerint az értékes tápanyagok (amire kíváncsi lennék mik szerinte) a csirkemellben és a rizsben rejtőzködnek, minden más étel hulladék.


ez.
a masnapos kenyer egyenesen a kukaba valo
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 19 2015 12:30pm
Quote (jarabekg @ Jul 18 2015 04:34pm)
nem értem az embereket akik nem tudnak hízni

ahogy abbahyagytam a sportolást geci hízékony lettem :S


tfw 0 testmozgással sem voltam 83 kgnál több
van egy kis hasam aztan annyi, azon kívül teljesen legit testalkatom van.
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Jul 19 2015 12:37pm
Quote (Psyclon @ Jul 19 2015 07:29am)
Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.



Engem ismerősök az ilyen kérdéssel találnak meg, hogy "mit szedtem, hogy ennyire lefogytam?"
Es mikor azt válaszolom, ra hogy kajat. Csak pislog.
Mar azon agyal, hogy milyen zsírégetőt szedjen, kozben meg konkrétan ugy kérdezte az egyik ilyen ismerős ezt, hogy a kezében ott volt egy lángos.
:D ilyenkor nem tudom mi zajlik le egy ilyen ember fejeben.

Vicc.
Valamelyik nap rádióban mondtak, hogy 3 napos DINNYE dieta csodákra kepes.
Jaaaaaaaaaaaaaa egyen az ember 3 egesz napig cukrot&vizet. 0 értékes tápanyaggal.
Agyfasz.
----------------------------------

Az elmúlt 2 hétben en is rendesen elengedtem magam.
Hol egy kis fagyi, hogy egy kis fehér kenyér becsúszott.
De lassan jon a kő kemény "basszuk seggbe magunkat" időszak. Alig várom xddd


mondjuk az, ami neked nem is olyan régen, mielőtt lenéző, nagyképű szakértői postokkal öntötted el a gyúrós topicot és csoffadt zsíros tested volt
én tipikusan azt az élethelyzetet vélem felfedezni amit a legtöbb embernél, elfelejti mi volt ezelőtt néhány nappal/hónappal, honnan jött és honnan kezdte, etc
ha már 10 éve lennél a dologban versenyzői múlttal és kened vágod a témát akkor azt mondom oké elfogadható az ilyen stílus, de így..

hogy ne csak flameljek, nem gyúrtam 1 hete és ma sem tudok menni mert vasárnap csak 9ig van terem, holnaptól nagyon rámegyek mert már szarul érzem magamat



Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 19 2015 12:45pm
Quote (lacketto @ Jul 19 2015 06:30pm)
tfw 0 testmozgással sem voltam 83 kgnál több
van egy kis hasam aztan annyi, azon kívül teljesen legit testalkatom van.


de a csöcsödet megszopkodnám azért lacus
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 19 2015 12:47pm
bazdmeg tegnap fehér kenyeret ettem, most akkor baszhatom? :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100110021003100410051257Next
Add Reply New Topic New Poll