Quote (bazdmegmarnemtudom @ 18 Jul 2015 08:37)
ugy fog kinezni mint az ilyen kanciganyok
zsir + viz mindenhol, ha kitartoan szedi
geciundorito, es barki aki kicsit is ert a dolgohoz, ki fogja rohogni
Ne tudd meg mennyi ilyen rohangál a standon. Nem csak cigány.
Szánalmas az ilyen.
Quote (fahrii @ 18 Jul 2015 08:54)
na meg jók ezek a "nem tudok hizni mit szedjek" kérdések
közben meg gondolom megeszik napközben 1 zacskós levest meg 2 szendvicset
Engem ismerősök az ilyen kérdéssel találnak meg, hogy "mit szedtem, hogy ennyire lefogytam?"
Es mikor azt válaszolom, ra hogy kajat. Csak pislog.
Mar azon agyal, hogy milyen zsírégetőt szedjen, kozben meg konkrétan ugy kérdezte az egyik ilyen ismerős ezt, hogy a kezében ott volt egy lángos.

ilyenkor nem tudom mi zajlik le egy ilyen ember fejeben.
Vicc.
Valamelyik nap rádióban mondtak, hogy 3 napos DINNYE dieta csodákra kepes.
Jaaaaaaaaaaaaaa egyen az ember 3 egesz napig cukrot&vizet. 0 értékes tápanyaggal.
Agyfasz.
----------------------------------
Az elmúlt 2 hétben en is rendesen elengedtem magam.
Hol egy kis fagyi, hogy egy kis fehér kenyér becsúszott.
De lassan jon a kő kemény "basszuk seggbe magunkat" időszak. Alig várom xddd