d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1100010011002100310041257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 17 2015 05:18pm
Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 01:15)
ismerősöm danabolt akar szedni mert cérnának érzi magát
edzés nélkül próbálkozik
olyan lesz mintha nagyobb lenne vagy fölösbe megy a pénze?(sztem semmit sem kezd vele de vannak itt nálam sokkal okosabb emberek)


szerinted lászló?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 17 2015 05:25pm
Quote (RRC @ Jul 18 2015 12:18am)
szerinted lászló?


neki elég annyi is hogy csak zsírosabb lesz.. azért kérdem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2015 05:44pm
Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 01:25)
neki elég annyi is hogy csak zsírosabb lesz.. azért kérdem


Enni probalt mar?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jul 18 2015 01:34am
Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 00:25)
neki elég annyi is hogy csak zsírosabb lesz.. azért kérdem


Nos ha egy kis viz miatt kockáztatni akarja az egészségét, akkor hajrá.
Én lebeszélném róla a helyedben.
Meg most komolyan szteroidot szedni /ráadásul hulladék vizesitő szart/ edzés nélkül. Nem értem.

Inkább vegyen valami tömegnövelőt és igyon naponta 2 adagot. Vagy itt a nyár, zabáljon hulladék kajákat össze vissza.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 18 2015 01:37am
Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 01:25)
neki elég annyi is hogy csak zsírosabb lesz.. azért kérdem


ugy fog kinezni mint az ilyen kanciganyok
zsir + viz mindenhol, ha kitartoan szedi
geciundorito, es barki aki kicsit is ert a dolgohoz, ki fogja rohogni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 18 2015 01:54am
Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 01:15)
ismerősöm danabolt akar szedni mert cérnának érzi magát
edzés nélkül próbálkozik
olyan lesz mintha nagyobb lenne vagy fölösbe megy a pénze?(sztem semmit sem kezd vele de vannak itt nálam sokkal okosabb emberek)


szerintem ismerősöd egy igazi idióta
nagyobb lesz, egy bevizesedett koca lesz rövid időn belül + szétbassza a hormonháztartását is + ezzel együtt az immunrendszerét

Quote (Psyclon @ 18 Jul 2015 09:34)
Nos ha egy kis viz miatt kockáztatni akarja az egészségét, akkor hajrá.
Én lebeszélném róla a helyedben.
Meg most komolyan szteroidot szedni /ráadásul hulladék vizesitő szart/ edzés nélkül. Nem értem.

Inkább vegyen valami tömegnövelőt és igyon naponta 2 adagot. Vagy itt a nyár, zabáljon hulladék kajákat össze vissza.


na meg jók ezek a "nem tudok hizni mit szedjek" kérdések
közben meg gondolom megeszik napközben 1 zacskós levest meg 2 szendvicset

This post was edited by fahrii on Jul 18 2015 01:56am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 18 2015 09:34am
nem értem az embereket akik nem tudnak hízni

ahogy abbahyagytam a sportolást geci hízékony lettem :S
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 18 2015 09:43am
En sem tudok hízni, pedig kurva sokat eszek
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Jul 18 2015 04:34pm
Quote (jarabekg @ Jul 18 2015 05:34pm)
nem értem az embereket akik nem tudnak hízni

ahogy abbahyagytam a sportolást geci hízékony lettem :S


Ez
kurva gének
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 18 2015 04:46pm
Quote (Ghostmasterq @ 18 Jul 2015 17:43)
En sem tudok hízni, pedig kurva sokat eszek


egyél pidzát)

én csak akkor kezdtem el hizni amikor már gyúrtam fél éve))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100010011002100310041257Next
Add Reply New Topic New Poll