Quote (Lacii @ 18 Jul 2015 01:15)
ismerősöm danabolt akar szedni mert cérnának érzi magát
edzés nélkül próbálkozik
olyan lesz mintha nagyobb lenne vagy fölösbe megy a pénze?(sztem semmit sem kezd vele de vannak itt nálam sokkal okosabb emberek)
szerintem ismerősöd egy igazi idióta
nagyobb lesz, egy bevizesedett koca lesz rövid időn belül + szétbassza a hormonháztartását is + ezzel együtt az immunrendszerét
Quote (Psyclon @ 18 Jul 2015 09:34)
Nos ha egy kis viz miatt kockáztatni akarja az egészségét, akkor hajrá.
Én lebeszélném róla a helyedben.
Meg most komolyan szteroidot szedni /ráadásul hulladék vizesitő szart/ edzés nélkül. Nem értem.
Inkább vegyen valami tömegnövelőt és igyon naponta 2 adagot. Vagy itt a nyár, zabáljon hulladék kajákat össze vissza.
na meg jók ezek a "nem tudok hizni mit szedjek" kérdések
közben meg gondolom megeszik napközben 1 zacskós levest meg 2 szendvicset
This post was edited by fahrii on Jul 18 2015 01:56am