d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1100010011002100310041468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 11 2018 11:41am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Oct 2018 21:56)
http://www.youtube.com/watch?v=Z5K0BcpRtio


na meghallgattam, ez mar valami, de leginkabb csak beszelgettetek osszevissza

tartalmilag nemigen szolnek hozza, csak nehany megjegyzes:
- volt benne nehany kurvara, baszhatjak etc - nyilvan nem a vilagvege de en ezt a helyetekben kerulnem, mert nincs ra szukseg es sokakban rontja az osszkepet
- azokat a reszeket is hanyagolnam amikor az atlagsugaru orbanimadok/ilyen olyan szavazok ertelmi kepessegein elmelkedtek, mert sok ertelme nincsen es sokan ebben is csak "felsobbrendu pesti ficsurt" fogjak latni

PS az angol tea tej nelkul effektive kigyomereg, igy kulturalis vonatkozasban volt nehany fajdalmas megjegyzes
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 11 2018 11:51am
Quote (SteelMeetsSteel @ 11 Oct 2018 18:41)
na meghallgattam, ez mar valami, de leginkabb csak beszelgettetek osszevissza

tartalmilag nemigen szolnek hozza, csak nehany megjegyzes:
- volt benne nehany kurvara, baszhatjak etc - nyilvan nem a vilagvege de en ezt a helyetekben kerulnem, mert nincs ra szukseg es sokakban rontja az osszkepet
- azokat a reszeket is hanyagolnam amikor az atlagsugaru orbanimadok/ilyen olyan szavazok ertelmi kepessegein elmelkedtek, mert sok ertelme nincsen es sokan ebben is csak "felsobbrendu pesti ficsurt" fogjak latni

PS az angol tea tej nelkul effektive kigyomereg, igy kulturalis vonatkozasban volt nehany fajdalmas megjegyzes


Ja, ha nincsenek nagyon ellentétes álláspontok akkor főleg beszélgetünk. Azok tényleg izgalmasabbak mikor találunk vmit amiben nem értünk egyet és azon vitázunk.

A nyelvezeten igyekszem, Levire is mindig rászólok amikor csak gémelünk is mert ő tényleg nagyon sokat káromkodik :D

Abban tényleg igazad van, hogy nem kéne annyit az átlagszavazón lovagolni.

És ja, majd viszek Levinek és megnézem hogy locsolja bele a tejet.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2018 12:29pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 11 Oct 2018 19:41)
na meghallgattam, ez mar valami, de leginkabb csak beszelgettetek osszevissza

tartalmilag nemigen szolnek hozza, csak nehany megjegyzes:
- volt benne nehany kurvara, baszhatjak etc - nyilvan nem a vilagvege de en ezt a helyetekben kerulnem, mert nincs ra szukseg es sokakban rontja az osszkepet
- azokat a reszeket is hanyagolnam amikor az atlagsugaru orbanimadok/ilyen olyan szavazok ertelmi kepessegein elmelkedtek, mert sok ertelme nincsen es sokan ebben is csak "felsobbrendu pesti ficsurt" fogjak latni

PS az angol tea tej nelkul effektive kigyomereg, igy kulturalis vonatkozasban volt nehany fajdalmas megjegyzes

nem tudom mirol beszeslz, sehol sem beszeltunk a szavazok ertelmi kepessegeirol
ja a karomkodas lehet, hogy lehetne kevesebb, de igazabol ettol talan kicsit eletszerubb, nem az echo tv-n vagyunk

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 11 2018 12:32pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2018 12:50pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 11 2018 07:29pm)
nem tudom mirol beszeslz, sehol sem beszeltunk a szavazok ertelmi kepessegeirol
ja a karomkodas lehet, hogy lehetne kevesebb, de igazabol ettol talan kicsit eletszerubb, nem az echo tv-n vagyunk


Nem kevesebb karomkodas kene, egyaltalan nincs helye szerintem ilyesmi videoban.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2018 12:53pm
Quote (Karan2_Returned @ 11 Oct 2018 20:50)
Nem kevesebb karomkodas kene, egyaltalan nincs helye szerintem ilyesmi videoban.


akkor nezzel mast
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Oct 11 2018 02:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Oct 2018 20:53)
akkor nezzel mast


ennel kicsit fejlettebben is fogadhatnad az epito jellegu kritikat/velemenyezest

legfeljebb nezunk mast, elvegre raszorulunk a videoidra
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 11 2018 02:08pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 11 Oct 2018 22:05)
ennel kicsit fejlettebben is fogadhatnad az epito jellegu kritikat/velemenyezest

legfeljebb nezunk mast, elvegre raszorulunk a videoidra


nem neveznem epitojellegu kritikanak amikor egy posttal elotte irtam le, hogy szerintem ettol lesz eletszeru, az aranyokrol lehet beszelni, de nem errol szolt a post
nezzetek akkor mast
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 11 2018 02:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Oct 2018 21:08)
nem neveznem epitojellegu kritikanak amikor egy posttal elotte irtam le, hogy szerintem ettol lesz eletszeru, az aranyokrol lehet beszelni, de nem errol szolt a post
nezzetek akkor mast


Levi plz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 11 2018 03:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 11 2018 09:08pm)
nem neveznem epitojellegu kritikanak amikor egy posttal elotte irtam le, hogy szerintem ettol lesz eletszeru, az aranyokrol lehet beszelni, de nem errol szolt a post
nezzetek akkor mast


reality check: te meg eletedben nem vettel semmit epito jellegu kritikanak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 11 2018 04:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 11 2018 07:53pm)
akkor nezzel mast


Ha mar innen is ketten megjegyeztek, söt meg Tamas szerint sem megfelelö viselkedes, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem keves potencialis nezöt veszitesz csak emiatt.
Ellenben nem hiszem, hogy lenne akarki aki hianyolna a karomkodast a videoitokbol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1100010011002100310041468Next
Add Reply New Topic New Poll