Quote (SteelMeetsSteel @ 11 Oct 2018 18:41)
na meghallgattam, ez mar valami, de leginkabb csak beszelgettetek osszevissza
tartalmilag nemigen szolnek hozza, csak nehany megjegyzes:
- volt benne nehany kurvara, baszhatjak etc - nyilvan nem a vilagvege de en ezt a helyetekben kerulnem, mert nincs ra szukseg es sokakban rontja az osszkepet
- azokat a reszeket is hanyagolnam amikor az atlagsugaru orbanimadok/ilyen olyan szavazok ertelmi kepessegein elmelkedtek, mert sok ertelme nincsen es sokan ebben is csak "felsobbrendu pesti ficsurt" fogjak latni
PS az angol tea tej nelkul effektive kigyomereg, igy kulturalis vonatkozasban volt nehany fajdalmas megjegyzes
Ja, ha nincsenek nagyon ellentétes álláspontok akkor főleg beszélgetünk. Azok tényleg izgalmasabbak mikor találunk vmit amiben nem értünk egyet és azon vitázunk.
A nyelvezeten igyekszem, Levire is mindig rászólok amikor csak gémelünk is mert ő tényleg nagyon sokat káromkodik

Abban tényleg igazad van, hogy nem kéne annyit az átlagszavazón lovagolni.
És ja, majd viszek Levinek és megnézem hogy locsolja bele a tejet.