Quote (cowding @ 10 Oct 2018 09:04)
nem akartam már vergődni utána h ne ezzel baszodjatok de azért futhatta volna még egy hangmérnökre azokbol a kétfarkús pénzekből :D
Mondjuk a problema az volt alapvetoen, hogy az asztali mikrofont kellett hangfalakkal hasznalnunk mert nincs 2 headsetem es attol tavolabb is voltam foleg en, tomiét meg így eleg nehez volt beloni :c
Azert ilyen nem nagyon lesz, h konkretan nalam van a vendeg,nem csak bejoinol discordra v valami, csak ezt most igy tudtukmegoldani

Az obsban viszont kikene talalnom, hogy hogy lehetne ezt normalisan felvenni, mert elotte nagyon nem akarta az igazssgot, sima window capturenel igy siman fekete volt a discord kepe, hogy miert azt az obs se tudja sztem