d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hölgyeim és Uraim > Politika
Prev199100101102103129Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2017 11:05am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 27 Feb 2017 18:01)
hogy lehet ananászt enni egy pizzához, sosem értettem
egyáltalán gyümölcsöt húshoz/tésztához

másik wtf érzetem a túróstésztánál van ha valaki szalonnával eszi


mindenki szokott vagy csak én vagyok ilyen különc?


gyumolcs + hus kombot en sem eszem meg

turostesztat meg csak szalonnaval vagyok hajlando
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 27 2017 11:05am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Feb 27 2017 06:01pm)
hogy lehet ananászt enni egy pizzához, sosem értettem
egyáltalán gyümölcsöt húshoz/tésztához

másik wtf érzetem a túróstésztánál van ha valaki szalonnával eszi


mindenki szokott vagy csak én vagyok ilyen különc?


Szerintem a csirke + ananász kombo kurvajo, én szeretem az édest a sóssal

Kedvenc milkám a TUC-os

a csuszát jobban szeretem csak simán cukor tejföl túróval
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 27 2017 11:08am
Quote (XxPiTyUkAxX @ 27 Feb 2017 19:01)
hogy lehet ananászt enni egy pizzához, sosem értettem
egyáltalán gyümölcsöt húshoz/tésztához

másik wtf érzetem a túróstésztánál van ha valaki szalonnával eszi


mindenki szokott vagy csak én vagyok ilyen különc?


miért mivel lehet még enni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 27 2017 11:13am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 27 2017 06:08pm)
miért mivel lehet még enni


Van aki cukrot szór rá, de az nem az én világom.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 27 2017 11:17am
Quote (Cpt_Ghost @ Feb 27 2017 06:08pm)
miért mivel lehet még enni


csak szalonnával

sósan

cukrosan

mindezek nélkül

sajttal
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 27 2017 11:17am
nesze nektek nemzeti egység
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 27 2017 11:30am
Quote (josheide @ Feb 27 2017 06:17pm)
nesze nektek nemzeti egység


elso lepesben kialakithatnatok a nemzeti egyseget a turos csuszaval es a hawai pizzaval kapcsolatban

aztan megrendezhetnenk az elso olimpiat egy alternativ valosagban ahol legalis a drogok hasznalata
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 27 2017 11:36am
turos tészta - turo, tejföl, cukor
turos csusza/sztrapacska - szalonna,turo,tejföl,só

csak ugy megjegyzem

és rengeteg hussal rengeteg gyümölcs finom/kiegészitik egymást, gondolj csak egy vadhúsra erdeibogyós mártással
simán nem kell gasztro ultraplebnek lenni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 27 2017 11:40am
Quote (cowding @ 27 Feb 2017 18:36)
turos tészta - turo, tejföl, cukor
turos csusza/sztrapacska - szalonna,turo,tejföl,só

csak ugy megjegyzem

és rengeteg hussal rengeteg gyümölcs finom/kiegészitik egymást, gondolj csak egy vadhúsra erdeibogyós mártással
simán nem kell gasztro ultraplebnek lenni


Mondja ezt a gastromaestro akinel sajat huto van a steakeknek xD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 27 2017 11:44am
Quote (josheide @ Feb 27 2017 07:40pm)
Mondja ezt a gastromaestro akinel sajat huto van a steakeknek xD



Nem vagy ultrapleb =\= mester vagy tomikam
Es amugy ha hozol steaket a hutot a szobamban kinevezhetjuk nekik mig meg nem esszuk
Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103129Next
Add Reply New Topic New Poll