Quote (sylke @ 16 Jun 2015 16:57)
elég elolvasni a dota topicban a postjait
meg ki az aki ricinek akarna látszodni önszántábol
wtf
röhögök
Quote (Jancsipapa @ 16 Jun 2015 16:52)
te amúgy ki vagy?
rici?
akkor pl ezt a gyereket miért nem anyázod?
kit, helloujvagyokot? miert anyaznam, kb rohogok minden postjan
This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 16 2015 09:03am