d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev199100101102103614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 11:40am
Quote (cowding @ Jan 5 2014 07:35pm)
én is láma vagyok ugyhogy az aimoson meg anarkinon mulik h jáccanak-e velünk :c


En egyszer rairtam anira h jaccunk, mikor megvettem, de nem valaszolt sad.gif meg ekkora skill kulonbseggel, csak szenvedes lenne :d
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 5 2014 11:40am
Quote (cowding @ 5 Jan 2014 19:39)
> arcom amikor süni bemegy az afk szobába sni mellé mert a többiek nevét nem tudja

http://4.ii.gl/rtEJGh.png


:DDD

meg dolgom is volt
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 5 2014 11:40am
Quote (Anarkin @ Jan 5 2014 07:38pm)
most csak úgy fogok játszani hogy mindenki az én szintem környékén van, mielőtt megint visszadob bronze alá kettővel :/


Quote (Vismajor @ Jan 5 2014 07:39pm)
patrik szomorú története
DE AZÉRT MI JÁTSZHATUNK


sad.gif
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 11:41am
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2014 18:39)
patrik szomorú története
DE AZÉRT MI JÁTSZHATUNK


túlságosan offline vagy ahhoz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jan 5 2014 11:41am
egyszer jatszottam talkival, örültem hogy a spawntól épségben el tudok futni
de most már én is azon a skillen vagyok ha jól emlékszem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 11:41am
Quote (Anarkin @ Jan 5 2014 06:41pm)
túlságosan offline vagy ahhoz


nemnem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 11:52am
Hogy lehet ugy jacani, hogy bal oldalon van a fegyver :s
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 11:54am
Quote (putincykavodka @ 5 Jan 2014 18:52)
Hogy lehet ugy jacani, hogy bal oldalon van a fegyver :s


cl_righthand 0
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 5 2014 06:30pm
ha nyertük is a wart tök utolsó voltam a scoreboardon
ha vesztettük ilyen 5 fraget lőttem az egész war alatt
mostmegmár distinguished master elite v mi a faszom vagyok, ki a gecim érti ezt? eddig is szarár lőttek mostmár meg méginkább, faszomat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 5 2014 07:11pm
Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 01:30)
ha nyertük is a wart tök utolsó voltam a scoreboardon
ha vesztettük ilyen 5 fraget lőttem az egész war alatt
mostmegmár distinguished master elite v mi a faszom vagyok, ki a gecim érti ezt? eddig is szarár lőttek mostmár meg méginkább, faszomat


gondolom lehozzák a gameket neked :D

--
best sht ever, 8-0 -> 8-16, ráadásul ennek nagyrészét T oldalon töltöttük

Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103614Next
Add Reply New Topic New Poll