Quote (Vismajor @ 6 Jan 2014 01:30)
ha nyertük is a wart tök utolsó voltam a scoreboardon
ha vesztettük ilyen 5 fraget lőttem az egész war alatt
mostmegmár distinguished master elite v mi a faszom vagyok, ki a gecim érti ezt? eddig is szarár lőttek mostmár meg méginkább, faszomat
gondolom lehozzák a gameket neked

--
best sht ever, 8-0 -> 8-16, ráadásul ennek nagyrészét T oldalon töltöttük
