d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1991001011021031363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:44pm
Quote (rapiddani @ Dec 8 2013 11:36pm)
vagy csak ennyire balfaszokat kapok lyl, bár most elég jó a deKKem szerintem


aztse értem hogy ugye én elvileg kezdö jatekos vagyok, megis ilyen trump szintü professzionalis jatekosokat kapok arenaba, de valszleg inkább fullrandom azis hogy az enemy skillje milyen


sztem tese kapsz balfaszokat csak jo dekket raktál össze

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 04:45pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 8 2013 04:53pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 8 2013 10:44pm)
aztse értem hogy ugye én elvileg kezdö jatekos vagyok, megis ilyen trump szintü professzionalis jatekosokat kapok arenaba, de valszleg inkább fullrandom azis hogy az enemy skillje milyen


sztem tese kapsz balfaszokat csak jo dekket raktál össze


8-2 gg boi
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 04:58pm
http://www.hearthhead.com/arena

arena drafter geci
mindjárt draftolok pár random decket így elsőre, qkatz szakértse meg őket

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 05:04pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 04:59pm
szécsi ádám meg sirokmáté adjon btaget
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 8 2013 05:06pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Dec 2013 01:03)


addoltalak sonbad

Quote (qkatz @ 9 Dec 2013 01:06)
a link adott 1 üres arénát ahol én szedem össze a lapokat


röhögök

This post was edited by sylke on Dec 8 2013 05:06pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 8 2013 05:08pm
Quote (qkatz @ Dec 9 2013 12:06am)
a link adott 1 üres arénát ahol én szedem össze a lapokat


ja most megnéztem, fos, nemlehet rendesen sharelni :\

pedig ezt a linket adja sharere, csak szar az oldal gondolom

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 8 2013 05:09pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 8 2013 05:11pm
csinaltam 1 paladin arénát arról az oldalról, egész decent.

http://tinyurl.com/l9mz9kh

This post was edited by qkatz on Dec 8 2013 05:12pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 8 2013 05:25pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Dec 2013 00:31)
jameg aztsem értem hogy ugye annak aki kezdi a gamet, annak ilyen 5-10%al nagyobb esélye van nyerni a blizzard szerint, namost az esetek 70%ában második vagyok (tényleg, nem túlzás), ez wat?


sztem masodiknak jonni siman jobb, coin too strong + 1 dropokat amugyse hasznal senki (kiveve lock, priest, mage), ugyhogy ha 2. vagy, akkoris te rakod le az 1. miniont
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021031363Next
Add Reply New Topic New Poll