Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Dec 2013 00:31)
jameg aztsem értem hogy ugye annak aki kezdi a gamet, annak ilyen 5-10%al nagyobb esélye van nyerni a blizzard szerint, namost az esetek 70%ában második vagyok (tényleg, nem túlzás), ez wat?
sztem masodiknak jonni siman jobb, coin too strong + 1 dropokat amugyse hasznal senki (kiveve lock, priest, mage), ugyhogy ha 2. vagy, akkoris te rakod le az 1. miniont