d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev1991001011021031257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 30 2012 05:44am
Quote (farki @ 30 Jul 2012 12:43)
http://www.youtube.com/watch?v=ilHRhAYS5d4

ezek a lányok a hunsub 100%-nál erősebbek :c


ffffuuuu.
és szerintem gyorsabban is úsznak.
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 30 2012 07:48am
milyen önsúlyos gyakorlatot tudtok / ajánlotok ami többnyire a mellizom felsőrészének erősítését célozza meg??
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2012 08:00am
Quote (TassassinHc @ Jul 30 2012 02:48pm)
milyen önsúlyos gyakorlatot tudtok / ajánlotok ami többnyire a mellizom felsőrészének erősítését célozza meg??


1x1 neck rope hangs

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 30 2012 08:03am
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 30 2012 08:02am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 30 Jul 2012 16:00)
1x1 neck hang ropes


akarsz körszakállt?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 30 2012 08:19am
Quote (farki @ Jul 30 2012 11:43am)
http://www.youtube.com/watch?v=ilHRhAYS5d4

ezek a lányok a hunsub 100%-nál erősebbek :c


azért jó lenne tudni, hogy én mennyi tudnék szakítani
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 30 2012 10:55am
megmentettem random sracot aki nem birta kinyomni sulyt fekvenyomasnal
jo erzes enber
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 30 2012 11:45am
Quote (TassassinHc @ Jul 30 2012 03:02pm)
akarsz körszakállt?


Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jul 30 2012 12:25pm
Quote (TassassinHc @ 29 Jul 2012 18:46)
most ez kicsit olyan kérdés, hogy minek balra és jobbra kanyarodni, ha nem vagy F1 pilóta?
ha vannak céljai az embernek, akkor kell tömegelnie / diétáznia, még akkor is, ha "csak" hobbiból gyúr valaki.




hát, te tudod.
mondjuk állítólag előbb az izom fogy el, de szerintem lehet a felsőtestedet is edzeni addig. még zsírt is lehet égetni.
azért fura lehet 100 kg közelinek lenni :D


/e:
csak hogy valami izgi is legyen:

http://www.youtube.com/watch?v=-1AvU2BK71I
nekem tetszett a videó és valami prominens személy nyithatna ilyen témáknak is egy redboldot.


Quote (TassassinHc @ 29 Jul 2012 20:10)
lehet.
én csak eszem, ahogyan jólesik, amit és amennyit jólesik...

tudni tudok... gondoltam egy prominens személy nyitása utána népszerűbb lesz és tovább marad életben egy ilyen topic.


tehát te még "hobbiból" se gyúrsz
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jul 30 2012 12:31pm
Quote (peterqwer @ 30 Jul 2012 20:25)
tehát te még "hobbiból" se gyúrsz


touché! :D

Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Jul 30 2012 12:34pm
Quote (TassassinHc @ 30 Jul 2012 19:31)
touché! :D


akkor minek kérdezgetsz itt edzésről mindig

This post was edited by peterqwer on Jul 30 2012 12:34pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021031257Next
Add Reply New Topic New Poll