Quote (TassassinHc @ 29 Jul 2012 18:46)
most ez kicsit olyan kérdés, hogy minek balra és jobbra kanyarodni, ha nem vagy F1 pilóta?
ha vannak céljai az embernek, akkor kell tömegelnie / diétáznia, még akkor is, ha "csak" hobbiból gyúr valaki.hát, te tudod.
mondjuk állítólag előbb az izom fogy el, de szerintem lehet a felsőtestedet is edzeni addig. még zsírt is lehet égetni.
azért fura lehet 100 kg közelinek lenni

/e:
csak hogy valami izgi is legyen:
http://www.youtube.com/watch?v=-1AvU2BK71Inekem tetszett a videó és valami prominens személy nyithatna ilyen témáknak is egy redboldot.
Quote (TassassinHc @ 29 Jul 2012 20:10)
lehet.
én csak eszem, ahogyan jólesik, amit és amennyit jólesik...
tudni tudok... gondoltam egy prominens személy nyitása utána népszerűbb lesz és tovább marad életben egy ilyen topic.
tehát te még "hobbiból" se gyúrsz