d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev199100101102103214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:35pm
Quote (xGurke @ Apr 22 2013 09:34pm)
könyörgöm, ha lesz gyerek, ne legyen ilyen


:XD:XD
ezért látod érdemes könyörögni
ha ilyen lesz mint én; fojtsd bele az első kád fürdővízbe vagy csapd a falhoz

bár az a baj kicsinek még én is aranyos voltam
nehéz eldönteni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 03:36pm
Quote (Flutter @ 22 Apr 2013 22:53)
a varjak lakomajat olvasom, es rohadtul nem tetszik a szemleletvaltas
a regi "meseloket" akarom, nem pedig ezeket a faszokat :(


2>4>3>1>5 a superior könyv ranking.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 22 2013 03:51pm
Quote (Rawen @ 22 Apr 2013 23:36)
2>4>3>1>5 a superior könyv ranking.


qft
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 23 2013 12:20am
e.: nvm

This post was edited by Thomas Cross on Apr 23 2013 12:22am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2013 09:28am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 23 2013 09:51am
Quote (Anarkin @ Apr 22 2013 10:15pm)
jól néz ki, sárkányai vannak és néha megszólal kínaiul

mit nem lehet szeretni rajta :D


Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 23 2013 10:09am
Quote (Senee @ 23 Apr 2013 17:28)
http://2.ii.gl/JD7N8g.png


Az a jobb oldali férfi kurva jó nő, basznám rendesen!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 23 2013 04:20pm
Quote (Thomas Cross @ Apr 23 2013 04:09pm)
Az a jobb oldali férfi kurva jó nő, basznám rendesen!


náci tisztként is eltudnám képzelni vmi filmben :XD
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 23 2013 04:23pm
Quote (Senee @ 24 Apr 2013 00:20)
náci tisztként is eltudnám képzelni vmi filmben :XD


Nincs se kék szemem se szőke hajam úgyhogy ott nem lenne esélyem nála :( A Trónokban meg feltörölné velem a padlót, úgyhogy ott se, de talán valamivel mégis csak több :D
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 24 2013 04:01am
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 21:22)
azért lehet szeretni mert egy szép világot szeretne teremteni ahol nincs igazságtalanság
ennyi erővel robb is unalmas a maga hülye igazságával

vagy akkor ti kinek drukkoltok, annak a nyomi joffreynak?

inb4 tyrionnak
de ő nem is akar király lenni
és amúgy se lenne


ki az a robb? ki az a joffrey??


btw/ kinek melyik karakter halála volt a durvább, vagy legviccesebb??

This post was edited by kusziyoker on Apr 24 2013 04:06am
Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103214Next
Add Reply New Topic New Poll