Quote (xGurke @ Apr 22 2013 09:34pm)
könyörgöm, ha lesz gyerek, ne legyen ilyen
:XD:XD
ezért látod érdemes könyörögni
ha ilyen lesz mint én; fojtsd bele az első kád fürdővízbe vagy csapd a falhoz
bár az a baj kicsinek még én is aranyos voltam
nehéz eldönteni