Quote (anyd @ Dec 15 2012 09:50pm)
wut, semmi dráma és semmi gore nincs benne

Elfen Liedröl beszeltem, de rajöttem azt mar latta. Pontosabban kene olvasnom.
Quote (Rawen @ Dec 15 2012 09:51pm)
Szerintem Karan azt hitte, hogy fahrii a Hellsingről beszél de igazából nem lehet eldönteni melyikre gondolt.
Kezdem /v/-n érezni magam, nem jó feel.
