Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 18:16)
anarkin, miért nem válaszolsz? idejöttél, megjegyezted cinikusan, hogy kurvára nincs igazam, majd elmentél. jó is az, amikor valaki kijelentésekkel dobálózik, mindenféle magyarázat nélkül.
hát azért picit sem így fogalmaztam..
én csak a szerény véleményemet írtam le, te vetted a szívedre
nem tudok magyarázatot adni mivel nem vagyok a színfalak mögött, csak így gondolom, ez állt össze a buksimban azok alapján amit tudok -- szokásos politikai beszélgetés, megváltjuk a világot egy szivar és whisky társaságában egy esti órában
Quote (sylke @ 19 Dec 2012 18:31)
otthon a sarokban remegnek a félelemtöl
ez
