d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev199100101102103660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 02:13pm
Quote (fahrii @ 28 Nov 2011 19:13)
developer account, fejlesztői reg, így lehet legálisan kinyitni a telefont h a gépről is tudj telepíteni programot a telefonodra
(de már sajnos olyan progi nem telepíthető ami belepiszkál a rendszerbe vagy fenntvan marketplacen, ezt lehet kikerülni)



ez a komment ebben a formában kicsit facepalm


miért?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2011 02:46pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 07:05pm)
hát én meg épp az ár miatt várnám el, hogy a szolgáltatásokra már ne kelljen megint pénzt kibasznom


én is úgy vagyok kicsit vele, mint a 50k/éjszaka szállodai szobával

lemész a recepcióra, hogy kéne wifi erre közlik, hogy fél óra 1350 ft :lol: most ha 55k lenne akkor pont ugyanannyian vennék ki a szobát, beleférne az ingyen net meg egy üveg bor/csoki a párnádon és úgy távoznál, hogy milyen jó fejek voltak és kaptál csomó mindent ingyen

(nem igazán ráhúzható a telefonos példára, de gondoltam megjegyzem)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 03:02pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 21:13)
miért?


A programokat nem nevezném szolgáltatásnak, a marketplacet nevezném szolgáltatásnak ami ingyenes.
Aztán meg a third party programoknak semmi köze a telefonhoz és a rendszerhez.
Ilyen erővel adják az összes létező programot ingyen a számítógépedhez mert megvetted a hardvert és az oprendszert.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 28 2011 03:15pm
Quote (beni @ 28 Nov 2011 22:46)
én is úgy vagyok kicsit vele, mint a 50k/éjszaka szállodai szobával

lemész a recepcióra, hogy kéne wifi erre közlik, hogy fél óra 1350 ft :lol: most ha 55k lenne akkor pont ugyanannyian vennék ki a szobát, beleférne az ingyen net meg egy üveg bor/csoki a párnádon és úgy távoznál, hogy milyen jó fejek voltak és kaptál csomó mindent ingyen

(nem igazán ráhúzható a telefonos példára, de gondoltam megjegyzem)


This , utalom hogy az otcsillagos szallodakban nincs ingyen wifi hanem ilyen elmebeteg percdijakkal kaphatsz csak.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 03:37pm
Quote (beni @ 28 Nov 2011 21:46)
én is úgy vagyok kicsit vele, mint a 50k/éjszaka szállodai szobával

lemész a recepcióra, hogy kéne wifi erre közlik, hogy fél óra 1350 ft :lol: most ha 55k lenne akkor pont ugyanannyian vennék ki a szobát, beleférne az ingyen net meg egy üveg bor/csoki a párnádon és úgy távoznál, hogy milyen jó fejek voltak és kaptál csomó mindent ingyen

(nem igazán ráhúzható a telefonos példára, de gondoltam megjegyzem)


persze, kell a faszrázás, értem én

Quote (fahrii @ 28 Nov 2011 22:02)
A programokat nem nevezném szolgáltatásnak, a marketplacet nevezném szolgáltatásnak ami ingyenes.
Aztán meg a third party programoknak semmi köze a telefonhoz és a rendszerhez.
Ilyen erővel adják az összes létező programot ingyen a számítógépedhez mert megvetted a hardvert és az oprendszert.


mondjuk nem vágom mi jár alapból a mobilhoz, de alap kéne hogy legyen, hogy egy okostelefon magában is "okos" legyen. ezt jól megszakértettem.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 04:26pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Nov 2011 22:37)
mondjuk nem vágom mi jár alapból a mobilhoz, de alap kéne hogy legyen, hogy egy okostelefon magában is "okos" legyen. ezt jól megszakértettem.


Az okostelefon azért okostelefon mert tudsz rá telepíteni programokat (és itt nem a szarfos java vackokra gondolok). Ha ez nincs meg akkor max egy drága feturephonerol beszélünk, kb ez a szint volt magyarországon a wp7 míg nem vált számunkra is elérhetővé a market fizetős része.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2011 05:18am
Quote (Aston @ 28 Nov 2011 21:08)
http://www.youtube.com/watch?v=SHoukZpMhDE

első parancs értelmezése epic
ofc iphone sucks, etc..


azért fontos lenne hozzátenni, hogy két külön rendszerről van szó, mivel a siri szabadutasításos, a tellme meg parancsutasításos. Nyílvánvalóan a siri fejlettebb, vagy is vagy 1 év előnye, de a teszt még pluszban ki is van hegyezve arra, hogy az iphone nyerjen.

Ez pont olyan elfogult, mint amikor az iphonet meg az ipadot egy kőhöz hasonlítják. pontosan azt csinálják a nem iphone userekkel itt, amit velük szoktak a fúúú apple túlárazott szarozók.

tessék:
http://wp7.hu/2011/11/27/tellme-vs-siri/

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 29 2011 05:20am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2011 05:19am
Quote (fahrii @ 28 Nov 2011 23:26)
Az okostelefon azért okostelefon mert tudsz rá telepíteni programokat (és itt nem a szarfos java vackokra gondolok). Ha ez nincs meg akkor max egy drága feturephonerol beszélünk, kb ez a szint volt magyarországon a wp7 míg nem vált számunkra is elérhetővé a market fizetős része.


this. az okostelefon lényege az, hogy úgy működik, mint a számítógéped. Van rajta oprendszer, telepíthetsz rá programokat, ha akarod újrateszed a rendszert stb.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 29 2011 05:22am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Nov 2011 12:19)
this. az okostelefon lényege az, hogy úgy működik, mint a számítógéped. Van rajta oprendszer, telepíthetsz rá programokat, ha akarod újrateszed a rendszert stb.


azt hittem ir olvas és kitörli egyedül a fenekét
me sad
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 29 2011 05:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103660Next
Add Reply New Topic New Poll