Quote (beni @ 28 Nov 2011 21:46)
én is úgy vagyok kicsit vele, mint a 50k/éjszaka szállodai szobával
lemész a recepcióra, hogy kéne wifi erre közlik, hogy fél óra 1350 ft

most ha 55k lenne akkor pont ugyanannyian vennék ki a szobát, beleférne az ingyen net meg egy üveg bor/csoki a párnádon és úgy távoznál, hogy milyen jó fejek voltak és kaptál csomó mindent ingyen
(nem igazán ráhúzható a telefonos példára, de gondoltam megjegyzem)persze, kell a faszrázás, értem én
Quote (fahrii @ 28 Nov 2011 22:02)
A programokat nem nevezném szolgáltatásnak, a marketplacet nevezném szolgáltatásnak ami ingyenes.
Aztán meg a third party programoknak semmi köze a telefonhoz és a rendszerhez.
Ilyen erővel adják az összes létező programot ingyen a számítógépedhez mert megvetted a hardvert és az oprendszert.
mondjuk nem vágom mi jár alapból a mobilhoz, de alap kéne hogy legyen, hogy egy okostelefon magában is "okos" legyen. ezt jól megszakértettem.