d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1991001011021032492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 21 2011 01:19pm
Quote (anyd @ 21 Mar 2011 21:15)
próbálj meg egykét kemény dolgot magyarra fordítani, ami angol.

mondok egykét példát: power rangers, batman


erő erdészek, ütőférfi

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 21 2011 01:21pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 21 2011 01:22pm
Quote (anyd @ Mar 21 2011 08:15pm)
próbálj meg egykét kemény dolgot magyarra fordítani, ami angol.

mondok egykét példát: power rangers, batman

batman még néha magyarul is használatos, de a "u mad", "fail" és hasonlók már furán mutatnának

Quote (bbaallaaggee @ Mar 21 2011 08:19pm)
erő erdészek, ütőférfi


a ranger ebben az esetben nem erdész

This post was edited by beni on Mar 21 2011 01:22pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 21 2011 01:28pm
Quote (beni @ 21 Mar 2011 21:22)
batman még néha magyarul is használatos, de a "u mad", "fail" és hasonlók már furán mutatnának



a ranger ebben az esetben nem erdész


a bat sem ütő
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 21 2011 01:28pm
Quote (beni @ Mar 21 2011 08:22pm)
batman még néha magyarul is használatos, de a "u mad", "fail" és hasonlók már furán mutatnának


egyébként van egy erre specializálódott oldal, de ott direkt van minden magyarosítva, és szerintem vicces. pl


Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 21 2011 01:30pm
Quote (Vismajor @ 21 Mar 2011 21:01)
Baromira mondja ki mindenki hogy mekkora foscsi magyarul, de eltudod mondnai mi a különbség? Mármint, angolul sem a szövegkörnyezet számít, hanem a csávó meg h kiköpi a fél müzlit, de ha te olvasod még le is kell fordítanod önmagadban. Így meg nem kell.


mert erőltetett és hülyén jön át az egész
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 21 2011 01:30pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 21 2011 08:28pm)
a bat sem ütő


atm sem pénzkiadó automata
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2011 01:31pm
Quote (beni @ Mar 21 2011 08:30pm)
atm sem pénzkiadó automata


mert az pka
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 21 2011 01:31pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2011 21:31)
mert az pka


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDD JAJ TE
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 21 2011 01:32pm


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 21 2011 01:35pm
Quote (anyd @ 21 Mar 2011 20:32)

http://img16.imageshack.us/img16/4177/12792309969202.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/6053/idou.jpg


BAZDMEG:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021032492Next
Add Reply New Topic New Poll