d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1991001011021034303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 14 2011 09:50am
Quote (Smat @ 14 May 2011 17:36)
Kiégtem minden ilyen játékban.. :C
LoL-ban 5 lose sorban, HoN-ban 3 lose egymás után...

Wat 2 do.


vagy mindig randomokkal játszasz,vagy nagyon bénák vagytok.. én legalábbis mindig minimum 2-3 haverral megyek,hogy ne kapjak agyfaszt a randomoktól,akik le se szarják a teamet. így is kikapunk néha,de sokkal kevesebbszer,mintha soloqueueznénk. kaparj össze 5 embert,és jácc' azokkal.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 14 2011 09:52am
Quote (H4xooR @ 14 May 2011 15:50)
vagy mindig randomokkal játszasz,vagy nagyon bénák vagytok.. én legalábbis mindig minimum 2-3 haverral megyek,hogy ne kapjak agyfaszt a randomoktól,akik le se szarják a teamet. így is kikapunk néha,de sokkal kevesebbszer,mintha soloqueueznénk. kaparj össze 5 embert,és jácc' azokkal.


Megvagyunk 5en, csak ők is kivannak már.. Ők voltak velem HoNozni is, de nem is az h olyan bénák lennénk.. Egyszerűen nem megy. :/
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 14 2011 09:53am
AS + arpenre Yi, Tryndamere, Nocturne. Ezeket ajanlanam en, leginkabb. GP-re inkabb arpen crit damot raknek, nem attack speedet. Mellesleg gp mar nem is olyan jo amiota kisebb az ultija meg nincs deny :(((
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 14 2011 09:58am
Quote (Smat @ 14 May 2011 17:52)
Megvagyunk 5en, csak ők is kivannak már.. Ők voltak velem HoNozni is, de nem is az h olyan bénák lennénk.. Egyszerűen nem megy. :/


hát,gyakoroljatok többet,nem tudok mást mondani.

Quote (Moonflow @ 14 May 2011 17:53)
AS + arpenre Yi, Tryndamere, Nocturne. Ezeket ajanlanam en, leginkabb. GP-re inkabb arpen crit damot raknek, nem attack speedet. Mellesleg gp mar nem is olyan jo amiota kisebb az ultija meg nincs deny :(((


ja,nem is olyan jó,tök szar,hogy kisebb az ultija,de folyamatosan slowol,meg minden cdjét csökkentették.

tényleg,rég láttalak LoLban. most már lvl30 vagyok,tolhatnánk :)))))))))

inb4 letörölted,mint a dotat

also,nyandalee

http://www.youtube.com/watch?v=dcYCi6U0isY

This post was edited by H4xooR on May 14 2011 10:03am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 14 2011 10:11am
Quote (H4xooR @ 14 May 2011 16:58)
hát,gyakoroljatok többet,nem tudok mást mondani.



ja,nem is olyan jó,tök szar,hogy kisebb az ultija,de folyamatosan slowol,meg minden cdjét csökkentették.

tényleg,rég láttalak LoLban. most már lvl30 vagyok,tolhatnánk :)))))))))

inb4 letörölted,mint a dotat

also,nyandalee

http://www.youtube.com/watch?v=dcYCi6U0isY


Letoroltem, meg WoW install elott. Atm nagyon bennevagyok vovban, de majd megyek vissza LoL meg honozni is, ha lenyugodtam kicsit, vagy ha 85-os a Mage. Bar akkor meg mindig instazni meg raidelni akarok majd menni, szoval dunnolol. Nidalee-t en is megvettem, iszonyat fun vele jatszani, csak a skillshotokat nehez hitelni :(
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 14 2011 10:29am
smat chogath vs me ww nyert
1-1 az állás :c


This post was edited by harcikacsa17 on May 14 2011 10:29am
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 15 2011 01:54am
Quote (harcikacsa17 @ May 14 2011 05:29pm)
smat chogath vs me ww nyert
1-1 az állás :c


szerintem meg hagyd abba a color meg a font írást csirkém.
bétéwé:

kurva tinypic



This post was edited by N4aBz on May 15 2011 02:17am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 15 2011 04:22am
Quote (N4aBz @ 15 May 2011 09:54)
szerintem meg hagyd abba a color meg a font írást csirkém.
bétéwé:

kurva tinypic

http://i51.tinypic.com/v6uums.jpg


küldtem friendinviteot :ó
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 15 2011 04:27am
Quote (H4xooR @ May 15 2011 11:22am)
küldtem friendinviteot :ó


elutasítva.















lol j/k
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
May 15 2011 04:28am
Quote (H4xooR @ May 14 2011 03:50pm)
vagy mindig randomokkal játszasz,vagy nagyon bénák vagytok.. én legalábbis mindig minimum 2-3 haverral megyek,hogy ne kapjak agyfaszt a randomoktól,akik le se szarják a teamet. így is kikapunk néha,de sokkal kevesebbszer,mintha soloqueueznénk. kaparj össze 5 embert,és jácc' azokkal.


én azért így is felszoktam baszni magam : DD de az már szokásos.. én vagyok az idegbeteg : DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021034303Next
Add Reply New Topic New Poll