Quote (Smat @ 14 May 2011 17:52)
Megvagyunk 5en, csak ők is kivannak már.. Ők voltak velem HoNozni is, de nem is az h olyan bénák lennénk.. Egyszerűen nem megy. :/
hát,gyakoroljatok többet,nem tudok mást mondani.
Quote (Moonflow @ 14 May 2011 17:53)
AS + arpenre Yi, Tryndamere, Nocturne. Ezeket ajanlanam en, leginkabb. GP-re inkabb arpen crit damot raknek, nem attack speedet. Mellesleg gp mar nem is olyan jo amiota kisebb az ultija meg nincs deny :(((
ja,nem is olyan jó,tök szar,hogy kisebb az ultija,de folyamatosan slowol,meg minden cdjét csökkentették.
tényleg,rég láttalak LoLban. most már lvl30 vagyok,tolhatnánk :)))))))))
inb4 letörölted,mint a dotat
also,nyandalee
http://www.youtube.com/watch?v=dcYCi6U0isYThis post was edited by H4xooR on May 14 2011 10:03am