d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1991001011021032724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 05:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 01:42am)
wat


mindig leszopatnak a retkedékek,hiába van 1 csomó blinkes stalkerem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:47pm
Quote (Saenchai @ 17 Aug 2010 01:44)
mindig leszopatnak a retkedékek,hiába van 1 csomó blinkes stalkerem

hát mondjuk protoss tényleg nemnagyon tud mit kezdeni velük.
phoenix esetleg, de nemtudom sztem elég gyorsan megbasznák a muták őket(mondjuk attól függ h miből mennyi van, de általában a muták vannak többen)
terran elvan a vikingekkel, meg bcvel is talán, bár az elég lassú mozgású ahhoz h leszedje, muták elég gyorsak sajnos(mármint akkor sajnos ha ellene vagyok:'D)
szia fró
te is vedd mán meg sc2-t
hiányzik az a nób zerg mellőlem:c

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 16 2010 05:49pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 16 2010 05:53pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 01:47am)
hát mondjuk protoss tényleg nemnagyon tud mit kezdeni velük.
phoenix esetleg, de nemtudom sztem elég gyorsan megbasznák a muták őket(mondjuk attól függ h miből mennyi van, de általában a muták vannak többen)
terran elvan a vikingekkel, meg bcvel is talán, bár az elég lassú mozgású ahhoz h leszedje, muták elég gyorsak sajnos(mármint akkor sajnos ha ellene vagyok:'D)
szia fró
te is vedd mán meg sc2-t
hiányzik az a nób zerg mellőlem:c


a phoenix meg tudja baszni a mutát,de általában mire rájössz,hogy mass mutazni fog,addigra már szétbaszta a bázisodat :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2010 05:53pm
Quote (Saenchai @ 17 Aug 2010 01:53)
a phoenix meg tudja baszni a mutát,de általában mire rájössz,hogy mass mutazni fog,addigra már szétbaszta a bázisodat :D


ezért mondom
h már ált van 2135623476 mutája mire te kihozol 2 phoenixet:'D
/mondjuk zerg ellen ha nem jon be neki a lingrush akkor lehet ra szamitani h mutazik

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 16 2010 06:01pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 16 2010 08:38pm
Quote (uberpro123 @ Aug 16 2010 09:44pm)
Aki a blizzel spanol üzletben az mit vár? majd a blizz 50-50ben megosztja a hasznot? olol ti sem gondoltátok komolyan..
az meg hogy havidíjassá akarják tenni a codot, szerintem megint a blizz keze van benne.. mi volt/van/lesz havidíjas? ofc wow meg ilyen fos blizzárdos gamek, és mivel már lassan több beleszólása van a blizzardnak az activision játékaiba
ezért ezen már nem is lepődöm meg.


mondj a wowon kivül blizzardos havidijas gémet
ja nem tudsz? bocs :)
ha ilyen geci lett volna a blizzard akkor az sc2ért is kéne fizetni havonta

Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2010 11:47pm)
hát mondjuk protoss tényleg nemnagyon tud mit kezdeni velük.
phoenix esetleg, de nemtudom sztem elég gyorsan megbasznák a muták őket(mondjuk attól függ h miből mennyi van, de általában a muták vannak többen)
terran elvan a vikingekkel, meg bcvel is talán, bár az elég lassú mozgású ahhoz h leszedje, muták elég gyorsak sajnos(mármint akkor sajnos ha ellene vagyok:'D)
szia fró
te is vedd mán meg sc2-t
hiányzik az a nób zerg mellőlem:c


Quote (Saenchai @ Aug 16 2010 11:53pm)
a phoenix meg tudja baszni a mutát,de általában mire rájössz,hogy mass mutazni fog,addigra már szétbaszta a bázisodat :D


Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2010 11:53pm)
ezért mondom
h már ált van 2135623476 mutája mire te kihozol 2 phoenixet:'D
/mondjuk zerg ellen ha nem jon be neki a lingrush akkor lehet ra szamitani h mutazik


lol ne legyetek már nubok
early mutát megfogsz pár stalkerrel, aztán vagy high templar psistorm/archon, vagy mass stalker + sentry
phoenixet sose massoljatok, terran is meg zerg is kb 8 viking/mutát tud csinálni egyszerre... kurvafasza a protoss anti-air! csak arra nem jo amire kitalálták

This post was edited by sylke on Aug 16 2010 08:44pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2010 05:51am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 04:38)
mondj a wowon kivül blizzardos havidijas gémet
ja nem tudsz? bocs :)
ha ilyen geci lett volna a blizzard akkor az sc2ért is kéne fizetni havonta







lol ne legyetek már nubok
early mutát megfogsz pár stalkerrel, aztán vagy high templar psistorm/archon, vagy mass stalker + sentry
phoenixet sose massoljatok, terran is meg zerg is kb 8 viking/mutát tud csinálni egyszerre... kurvafasza a protoss anti-air! csak arra nem jo amire kitalálták


nemtom az én earlymutáimat (mindig 7-et hozok elsőre egyszerre)
Nem igazán fogta meg a stalkereivel a toss xd
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 17 2010 05:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 01:51pm)
nemtom az én earlymutáimat (mindig 7-et hozok elsőre egyszerre)
Nem igazán fogta meg a stalkereivel a toss xd


hát nem bizony
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 05:58am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 11:51am)
nemtom az én earlymutáimat (mindig 7-et hozok elsőre egyszerre)
Nem igazán fogta meg a stalkereivel a toss xd


mire van "early" mutád addigra tossnak kb 15-20 stalkerje van, már persze ha scoutolt
meg sentryk
azokat mindig elfelejtem mondani :c pedig milyen epic egység

This post was edited by sylke on Aug 17 2010 06:00am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2010 06:08am
Quote (sylke @ 17 Aug 2010 13:58)
mire van "early" mutád addigra tossnak kb 15-20 stalkerje van, már persze ha scoutolt
meg sentryk
azokat mindig elfelejtem mondani :c pedig milyen epic egység


az ellenem jatszo tossnak volt kemeny 5 stalkere
lehet h az noob volt.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2010 06:09am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2010 12:08pm)
az ellenem jatszo tossnak volt kemeny 5 stalkere
lehet h az noob volt.


jo te szoktad látni h nekünk Ricivel mikorra van 5 stalker ^^
viszonyitsd ahhoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021032724Next
Add Reply New Topic New Poll