d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev199100101102103410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 12:33pm
a külsö nézet szerint ez az ezredik
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 5 2010 12:34pm
Quote (Xrd @ Jul 5 2010 07:24pm)
omg de ez országút.. menj ki ''úti''-val hegyre :S


minek mennék oda? :lol:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 6 2010 05:13am
a critical mass foruman olvasgattam hol vannak olyan kutak ahol a standard 6 baros nyomásnál többre van beállítva a kompresszor

nos a Csata utcai (13.ker) OMV kút valóban nem standard, mert a manométer szerint 11 barral fújt :lol:
hazafelé csak úgy süvítettem, a 65kgommal a gumi be se laposodott 8D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 6 2010 05:22am
Quote (szabika @ 6 Jul 2010 13:13)
a critical mass foruman olvasgattam hol vannak olyan kutak ahol a standard 6 baros nyomásnál többre van beállítva a kompresszor

nos a Csata utcai (13.ker) OMV kút valóban nem standard, mert a manométer szerint 11 barral fújt :lol:
hazafelé csak úgy süvítettem, a 65kgommal a gumi be se laposodott 8D


Te álat! :D
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 6 2010 05:55am
Quote (szabika @ Jul 6 2010 11:13am)
a critical mass foruman olvasgattam hol vannak olyan kutak ahol a standard 6 baros nyomásnál többre van beállítva a kompresszor

nos a Csata utcai (13.ker) OMV kút valóban nem standard, mert a manométer szerint 11 barral fújt :lol:
hazafelé csak úgy süvítettem, a 65kgommal a gumi be se laposodott 8D


csak vigyázz, hogy bírja a belsőd, kaptam én már 8barra fújt kerékkel is durrdefektet, mert a szervizben spóroltak a belsőn :D

épp kanyar előtt lassítottam 30ra, kb 10m-rel a kanyar előtt még egyenesben szisszent el a kerék, ha egy fél mp-el tovább bírja a gumi, lehet, hogy most nem írok :D eléggé "motorosan" szoktam kanyarodni :P
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 6 2010 09:42am
Quote (aduin @ Jul 5 2010 07:17pm)
Most veszek extrém felhasználásra kerekeket, vélemény?
Kb. 75 kiló vagyok, ehhez mértem nem lehet tömeget spórolni:

Első: Iparis BTS Hc Pro agy, 3/8 os tengellyel
        Single Track felni, 26"
        36 likas felni- agy  =>  36db  B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Hátsó: Iparis BTS Hc Pro singlespeed, kazettás agy, 3/8 -os tengellyel
          Sun S-Type felni, 26"
          36 likas agy-felni  =>  36db  B+ 2,33 mm -es küllő, hozzávaló küllőanyákkal

Próbáltam halhatatlan kerekeket, olcsón, a tömeg csak másodlagos ezek mellett. Így esett a választásom a BTS agyakra: a legolcsóbb iparis, 3/8 -os tengelyes agyak, a Single Track egy régi, jól bevált felni, előre bőven elég, ráadásul aránylag olcsó, Az S-Type felni pedig annyiban különbözik az MTX -től, hogy nem hegesztett, hanem illesztett, és így kb 3K -val olcsóbb. A B+ küllők tűnnek a legerősebbnek, a nagy átmérőjök miatt, bár lehet találtam volna egy fél ház áráért valami DT -t, ami elvileg jobb, de az biztos nem férne bele a keretbe. Így, befűzés után kb. 32-35 ezer forintba fog kerülni, remélem nagyon meg leszek velük elégedve!


Elég jó szett, lehet könnyebbet, drágábbat, de ez nem fog cserben hagyni. A 2,33-as külllőket mondjuk túlzásnak tartom, egy jó minőségű 2-es küllőszett egy kerékre 1500-2000 forint, és nem lesz vele gond.
Én 2-1.8-2-es húzottat használok, voltam már pár DH versenyen, meg a Semmeringi bikeparkban, és sose a küllővel volt baj...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 6 2010 09:45am
Quote (Georgebaba @ 6 Jul 2010 16:42)
Elég jó szett, lehet könnyebbet, drágábbat, de ez nem fog cserben hagyni. A 2,33-as külllőket mondjuk túlzásnak tartom, egy jó minőségű 2-es küllőszett egy kerékre 1500-2000 forint, és nem lesz vele gond.
Én 2-1.8-2-es húzottat használok, voltam már pár DH versenyen, meg a Semmeringi bikeparkban, és sose a küllővel volt baj...


Én képtelen lennék dh-zni baszki, már a szánkón is magam alá fosok, nemhogy kétkerekűn 80al lefelé terepen... Omg, hallani is rossz
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Jul 6 2010 09:45am
nvm sorry...

This post was edited by Georgebaba on Jul 6 2010 09:46am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 6 2010 09:45am
Quote (Georgebaba @ Jul 6 2010 04:42pm)
Elég jó szett, lehet könnyebbet, drágábbat, de ez nem fog cserben hagyni. A 2,33-as külllőket mondjuk túlzásnak tartom, egy jó minőségű 2-es küllőszett egy kerékre 1500-2000 forint, és nem lesz vele gond.
Én 2-1.8-2-es húzottat használok, voltam már pár DH versenyen, meg a Semmeringi bikeparkban, és sose a küllővel volt baj...


Quote (Georgebaba @ Jul 6 2010 04:45pm)
Elég jó szett, lehet könnyebbet, drágábbat, de ez nem fog cserben hagyni. A 2,33-as külllőket mondjuk túlzásnak tartom, egy jó minőségű 2-es küllőszett egy kerékre 1500-2000 forint, és nem lesz vele gond.
Én 2-1.8-2-es húzottat használok, voltam már pár DH versenyen, meg a Semmeringi bikeparkban, és sose a küllővel volt baj...


:)
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jul 6 2010 09:47am
Amúgy bikemag fórumját sok embernek ajánlom, mindenféle téma van ott.
http://forum.bikemag.hu/
Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103410Next
Add Reply New Topic New Poll