d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev1991001011021031141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 9 2012 07:25am
ez a breaking bad kibaszottul jó sorozat, alig várom az 5. évadot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 9 2012 07:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Jan 2012 14:25)
ez a breaking bad kibaszottul jó sorozat, alig várom az 5. évadot


ez
viszont feltettem magamban a kerdest hogy kell-e otodik evad?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 9 2012 07:42am
Quote (GoreKnight9 @ Jan 9 2012 02:40pm)
ez
viszont feltettem magamban a kerdest hogy kell-e otodik evad?


kell, hogy tudjam még nézni
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 9 2012 09:48am
ez a breaking bad mikortol lesz olyan kurvajo, mint amilyennek mondjátok?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 9 2012 09:51am
Quote (lakatosmegatron @ Jan 9 2012 04:48pm)
ez a breaking bad mikortol lesz olyan kurvajo, mint amilyennek mondjátok?


cigányt ölnek rituálisan
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 9 2012 09:51am
Quote (jarabekg @ Jan 9 2012 04:51pm)
cigányt ölnek rituálisan


aha, hát ez pont nem volt válasz a kérdésemre, de azért köszi hogy megprobáltad
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jan 9 2012 09:52am
Quote (lakatosmegatron @ Jan 9 2012 04:48pm)
ez a breaking bad mikortol lesz olyan kurvajo, mint amilyennek mondjátok?


hát mondjuk season 2 közepe, de lehet neked ez a sorozat pont nem jön be
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Jan 9 2012 09:53am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 9 2012 04:52pm)
hát mondjuk season 2 közepe, de lehet neked ez a sorozat pont nem jön be


jolvan, akkor nézem tovább
eddig amugy tényleg nem igazán tetszik (s01e03nál tartok), csak gondoltam ha mindenkinek ennyire kurvára bejön, akkor azért adok neki némi esélyt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 9 2012 09:57am
Quote (lakatosmegatron @ 9 Jan 2012 16:53)
jolvan, akkor nézem tovább
eddig amugy tényleg nem igazán tetszik (s01e03nál tartok), csak gondoltam ha mindenkinek ennyire kurvára bejön, akkor azért adok neki némi esélyt


nvm

This post was edited by GoreKnight9 on Jan 9 2012 09:58am
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Jan 9 2012 10:02am
Az első 2-3 rész picit tényleg lomha volt, de szép lassan kezdenek elfajulni a dolgok...
Az első évadban meg tán a másodikban voltak olyan részek, hogy megy a nagy alapos ráérős jellemépítgetés és eseményszövés, aztán az arcodba nyomnak valami morbid és durva helyzetet. Emlékszem jó nagyot ütöttek elsőre. Abban a részben ahol el kell tűntetniük egy-két hullát (egy igazi + egy leendő hullát) és Jessy már letudta a feladat rá eső részét tuti lesz ilyen :D

This post was edited by mikroman on Jan 9 2012 10:03am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021031141Next
Add Reply New Topic New Poll