Quote (BmA_BeMyAngel @ Jan 9 2012 04:52pm)
hát mondjuk season 2 közepe, de lehet neked ez a sorozat pont nem jön be
jolvan, akkor nézem tovább
eddig amugy tényleg nem igazán tetszik (s01e03nál tartok), csak gondoltam ha mindenkinek ennyire kurvára bejön, akkor azért adok neki némi esélyt