d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1991001011021031887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 12 2009 10:00am
Quote (RRC @ Wed, 12 Aug 2009, 16:59)
http://i242.photobucket.com/albums/ff229/botlike/WoWScrnShot_081209_175717.jpg

leszedtem egy leveling guidot, kurva jó...

természetesen 50 dollárért vettem meg, ha kell valakinek akkor pm


Ja csak ha kihagysz 1 lépést akkor már kurvára bele lehet zavarodni. Szal figyelj oda.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2009 10:02am
Quote (ElCapitano @ Wed, 12 Aug 2009, 18:00)
Ja csak ha kihagysz 1 lépést akkor már kurvára bele lehet zavarodni. Szal figyelj oda.


szokott általában adni kis nyilacskát hogy mikor merre, nem nagyon lehet vele eltévedni, tényleg nagyon jó

+ mindig magától ugrik a következő állomásra ha az adott kész van

This post was edited by RRC on Aug 12 2009 10:07am
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 12 2009 10:11am
Quote (RRC @ Wed, 12 Aug 2009, 18:02)
szokott általában adni kis nyilacskát hogy mikor merre, nem nagyon lehet vele eltévedni, tényleg nagyon jó

+ mindig magától ugrik a következő állomásra ha az adott kész van


olyan mint questhelper? az is kikészül ha nem úgy csinálom ahogy ő mondja :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2009 10:12am
Quote (Hellmarch @ Wed, 12 Aug 2009, 18:11)
olyan mint questhelper? az is kikészül ha nem úgy csinálom ahogy ő mondja :D


nem, ezen tényleg látszik h dolgoztak rajta, és iszonyat gyors vele a leveling

pld a qhnál egy csomószor nem is ott van a cucc ahol mutatja
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 12 2009 10:13am
Quote (RRC @ Wed, 12 Aug 2009, 17:12)
nem, ezen tényleg látszik h dolgoztak rajta, és iszonyat gyors vele a leveling

pld a qhnál egy csomószor nem is ott van a cucc ahol mutatja


Ja valamikor ilyen lila köddel bevonja az egész mappot és akkor találd meg. 8D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 12 2009 10:29am
Quote (ElCapitano @ Wed, 12 Aug 2009, 18:13)
Ja valamikor ilyen lila köddel bevonja az egész mappot és akkor találd meg. 8D


hátmert változó a helye...
vagy adott területen sok mob dobhatja.
(deamúgy szerintemse valami pontos, csak azt szeretem, hogy ha megnyitom a world mapet, akkor így látom, hogy kábé merre hány méter, meg hol mennyi kvesztem van, ésakkor merre érdemes mennem)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 12 2009 10:31am
Quote (bajcli @ Wed, 12 Aug 2009, 18:29)
hátmert változó a helye...
vagy adott területen sok mob dobhatja.
(deamúgy szerintemse valami pontos, csak azt szeretem, hogy ha megnyitom a world mapet, akkor így látom, hogy kábé merre hány méter, meg hol mennyi kvesztem van, ésakkor merre érdemes mennem)


ha az ilyen addonoknak vagytok a szeretői akkor carbonite :>
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 12 2009 10:35am
Quote (bajcli @ Wed, 12 Aug 2009, 17:29)
hátmert változó a helye...
vagy adott területen sok mob dobhatja.
(deamúgy szerintemse valami pontos, csak azt szeretem, hogy ha megnyitom a world mapet, akkor így látom, hogy kábé merre hány méter, meg hol mennyi kvesztem van, ésakkor merre érdemes mennem)


Értem én csak lehetne már valami pro maphack ami pontosan mutatja. Pl, hogy herbek hol vannak. 8D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 12 2009 10:53am
Quote (ElCapitano @ Wed, 12 Aug 2009, 18:35)
Értem én csak lehetne már valami pro maphack ami pontosan mutatja. Pl, hogy herbek hol vannak. 8D


ja, én azt tökre rühelltem, hogy a gathermate pl semmit nem jelez, aztán ha importálsz adatokat, akkor meg telekúrja a mapet mindenfélével, aminek a 99%-a nincs is ott...
iso maphack.
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Aug 12 2009 11:02am
Quote (bajcli @ Wed, 12 Aug 2009, 17:53)
ja, én azt tökre rühelltem, hogy a gathermate pl semmit nem jelez, aztán ha importálsz adatokat, akkor meg telekúrja a mapet mindenfélével, aminek a 99%-a nincs is ott...
iso maphack.


azért kell ugy feltölteni hogy elkezdesz te szedegetni aztán 1-2 hét alatt meglesz az összes helyszin
Go Back To Magyar Topic List
Prev1991001011021031887Next
Add Reply New Topic New Poll