Quote (kopek66 @ Sat, 28 Feb 2009, 13:00)
pontosan
én egy kicsit megbántam hogy elkezdtem olvasni, így mindig tudom előre hogy mi fog történni, naruto mangát abba is hagyom imo mert az kb 1-1.5 évvel jár az anime előtt ~~ (most nagyon brutál dolgok történnek ott

)
bleachben azért nincs ekkora szakadék a 2 között
ja igen jobb felülről kell kezdeni és balra haladva olvasni először kicsit furcsának tünhet ^^
énis olvasom de nem bántam meg,nem bírnám ki ezeket a pendulum részeket ha nem tudnám hogy lesznek utána érdekességek

naruto anime 1 évre van a mangától, ottis mégis filler megy..
Quote (jspogmg @ Sat, 28 Feb 2009, 13:02)
bleach mangát hol tudnék magyarul olvasgatni? mer azmég oké hogy angol felirattal nézem az animet viszont igy külön olvasni nemnagyon tudnám a mangát
magyarul nincsenek,csak régebbi manga részek
ahol az összes van angolul :
http://www.onemanga.com