Quote (kabraxis6 @ Tue, Mar 18 2008, 10:26pm)
Ide-oda.
GD general chat NEHA, magyar sub, ide, zenetopic, animetopic. Ezek kb.
Koni, azt hagyd abba pls, hogy "whored stock / render". Ki a szart erdekel, hogy whored? Ha neki tetszik, es O meg nem hasznaltam szemelyesen, akkor wtf? Ne szoljanak mar bele masok ez ugyben.
Nem csak neked szol, GDn levo arcok is mikor mondjak, lebaszom sokszor oket. Mert imo kurvajul mindegy.
Meg pl tegnap is csinaltad a stfu siget, az is whored stock volt, megsem mondtad, hogy rossz az a siged, csak mert whored a stock.
Szal ezt pls ne.
Oké apu, legközelebb jó kisfiu leszek!
Not. Majd én eldöntöm, de azért thx

Szeretem, hogy mindig adod az utasításokat, h mire mit mondjak ^^
Y, whored stock volt, és olyasfajta siget olyan szinekkel, effectekkel, texttel még senki sem csinált, legalábbis én nem láttam.
Agyonc4dzett fociscsajoslabdás (amit Endre most használt) siget meg már minimum 3-4et láttam.