d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev199100101102103183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Nov 8 2008 10:39am
Quote (Oberon_os @ Sat, 8 Nov 2008, 17:39)
http://img407.imageshack.us/img407/1047/screenshot033wo6.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/1993/screenshot032gc9.jpg

Az, szar egytől egyig. sad.gif((


az armor telleg fos mwahaha
100lifeos is 49es
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 8 2008 10:40am
Quote (Oberon_os @ Sat, 8 Nov 2008, 16:39)
http://img407.imageshack.us/img407/1047/screenshot033wo6.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/1993/screenshot032gc9.jpg

Az, szar egytől egyig. sad.gif((


ohmy.gif az a Bow ohmy.gif
Mennyi volt?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 8 2008 10:52am
Quote (Floodban @ Sat, 8 Nov 2008, 16:39)
az armor telleg fos mwahaha
100lifeos is 49es


Gond csak az hogy 100 lifeos armort amit néztem, az mind (a kettő) ugyanolyan deffel rendelkezett, furcsa mód. cry3.gif

mellesleg _ugyanezt_ az armort vettem meg reset után pár nappal:

2008. június 21. 15:44:44 Elküldve -400.00 (1,110.61 -> 710.60) to erlik (0.75 -> 400.75) vs dusk t4t

Majd adtam el winty-nek

2008. július 13. 17:19:21 Érkezett 550.00 (1,447.56 -> 1,997.56) from Winty (775.50 -> 225.50)

Most meg jewelekkel vettem meg. biggrin.gif Szóval ez nem dupped szarfos cucc, így számomra többet is ér mint egy shoped 100lifeos tömegfos.



Quote (Ghostmasterq @ Sat, 8 Nov 2008, 16:40)
ohmy.gif az a Bow ohmy.gif
Mennyi volt?


Le sem írom, mert elszégyellem magam. biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Nov 8 2008 10:53am
Quote (Oberon_os @ Sat, 8 Nov 2008, 17:39)
http://img407.imageshack.us/img407/1047/screenshot033wo6.jpg

http://img407.imageshack.us/img407/1993/screenshot032gc9.jpg

Az, szar egytől egyig. sad.gif((


yy sad.gif(((((((
Member
Posts: 285
Joined: Oct 27 2008
Gold: 0.00
Nov 8 2008 11:45am
Quote (Fanka @ Thu, Nov 6 2008, 12:01pm)
http://img205.imageshack.us/img205/9972/screenshot004ve7.jpg

sajnos 1os lett sad.gif((


2soxal anno 365fgmbe kerult^3
str life coldres jool+shael volt benne fokent coldsos ellen hasznaltam, de a maxdmg buildhoz is kellett
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 8 2008 11:55am
Quote (Oberon_os @ Sat, Nov 8 2008, 05:52pm)
Le sem írom, mert elszégyellem magam. biggrin.gif


6k? smile.gif
láttalak 7kval, és utána má csak low 1k-d volt...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 8 2008 12:13pm
Quote (Taszilo.^ @ Sat, 8 Nov 2008, 17:55)
6k? smile.gif
láttalak 7kval, és utána má csak low 1k-d volt...


Annyi azért nem. biggrin.gif De top3 (imo top1, csak shadowt láttam hozzá hasonlót) mld bow, bükke vagyok rá. Kár hogy nem lesz zsém 10x 10/xx/30 gc-re és 10x 3/3/xx sc-re. :/
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 8 2008 12:21pm
Quote (Oberon_os @ Sat, 8 Nov 2008, 18:52)
Le sem írom, mert elszégyellem magam. biggrin.gif


tehát akkor mld ligán egy 6-7k fgs kari ellen fogunk játszani :]
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 8 2008 12:51pm
most eszembejutott a régi peltem, miután kiesett ez ->

miért nincs rajta 5 bo+visionary mod ? ;(

am a régi pelt :
2 dru 3 tornado + vmi random skill, 40 life 10 fhr
990ér ment el a srác pedig továbbadta 4,5k-ér ;-(
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Nov 8 2008 03:03pm
Quote (Janou @ Sat, 8 Nov 2008, 18:21)
tehát akkor mld ligán egy 6-7k fgs kari ellen fogunk játszani :]


Csekk ezt a topicot wink.gif :

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=25304641&f=170&st=0

tudom, nem az enyém, de ezek a akkor is nagyon durvák. Kezdek hinni azoknak, akik azt mondják hogy valahogy itemeket visznek be a játékba (pl killerdream vagy kinek a cuccai is...).
Go Back To Magyar Topic List
Prev199100101102103183Next
Closed New Topic New Poll