d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1910111213705Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2016 04:01am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2016 11:55)
istenem de gecire utálom az ilyen embereket


Quote (XxPiTyUkAxX @ 14 Feb 2016 11:44)
Igen
"Ha nem iszol nem beszélek veled többet" "ha nem iszol nem vagyunk barátok"
"Ilyen pálinkát nem ittál még"


Meg ezek a faszok jönnek azzal, hogy illik elfogadni, nem illik visszautasítani, miközben az alkoholra vonatkozó illemszabályok szerint az alkoholt mindig minden körülmények között illendő visszautasítani, de még a kikértet otthagyni sem ütközik semmiféle illemszabályba.
Ellenben nem ismerni a saját határaidat és többet inni, mint biztosnak érzed, az igen.

Mindig gyártanak maguknak minden szarra valami hülye illemszabályt, ami nem is létezik.
Az ivás erőltetése egy kurvanagy bunkóság.


Quote (Cpt_Ghost @ 14 Feb 2016 11:55)
hát, nagyjából ott kezdődik a minőség, hogy ha bemész a tescoba akkor nem nagyon találod meg :D
de azok közül amit lehet itthon kapni ha bemész egy tecsóba mondjuk csak famous grouse-t szoktam inni, az még egész jó a többihez képest imo


Mondjuk nem csak a tescoban lehet piát venni, legalábbis budapesten, és azért vannak elég komoly italboltok, ahol elég komoly választék van.
De a tescot sem kell félteni, mert nem az az alap, de mindig szokott lenni pár különlegesebb is, ott is kapsz ilyen 20-30 ezres whisky-t, ami annyi éves, hogy ha csaj lenne legálisan dughatnád.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 14 2016 04:03am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Feb 2016 11:01)
Meg ezek a faszok jönnek azzal, hogy illik elfogadni, nem illik visszautasítani, miközben az alkoholra vonatkozó illemszabályok szerint az alkoholt mindig minden körülmények között illendő visszautasítani, de még a kikértet otthagyni sem ütközik semmiféle illemszabályba.
Ellenben nem ismerni a saját határaidat és többet inni, mint biztosnak érzed, az igen.

Mindig gyártanak maguknak minden szarra valami hülye illemszabályt, ami nem is létezik.
Az ivás erőltetése egy kurvanagy bunkóság.




Mondjuk nem csak a tescoban lehet piát venni, legalábbis budapesten, és azért vannak elég komoly italboltok, ahol elég komoly választék van.
De a tescot sem kell félteni, mert nem az az alap, de mindig szokott lenni pár különlegesebb is, ott is kapsz ilyen 20-30 ezres whisky-t, ami annyi éves, hogy ha csaj lenne legálisan dughatnád.


mi lenne velünk nélküled
Member
Posts: 42,998
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 14 2016 04:04am
Quote (Nerz8 @ 14 Feb 2016 12:03)
mi lenne velünk nélküled


mi bajod már megint?
Member
Posts: 59,349
Joined: Feb 15 2009
Gold: 0.00
Feb 14 2016 04:33am
Quote (CyberPunk666 @ 14 Feb 2016 11:01)
Meg ezek a faszok jönnek azzal, hogy illik elfogadni, nem illik visszautasítani, miközben az alkoholra vonatkozó illemszabályok szerint az alkoholt mindig minden körülmények között illendő visszautasítani, de még a kikértet otthagyni sem ütközik semmiféle illemszabályba.
Ellenben nem ismerni a saját határaidat és többet inni, mint biztosnak érzed, az igen.

Mindig gyártanak maguknak minden szarra valami hülye illemszabályt, ami nem is létezik.
Az ivás erőltetése egy kurvanagy bunkóság.




Mondjuk nem csak a tescoban lehet piát venni, legalábbis budapesten, és azért vannak elég komoly italboltok, ahol elég komoly választék van.
De a tescot sem kell félteni, mert nem az az alap, de mindig szokott lenni pár különlegesebb is, ott is kapsz ilyen 20-30 ezres whisky-t, ami annyi éves, hogy ha csaj lenne legálisan dughatnád.

rákemberek

jó hát tudom h nem csak tescoban lehet venni, meg hogy ott is van néha-néha valami egész oké cucc (meg mint mondtam famous grouse szokott lenni a tecsóban, az meg egész oké), de hogy az átlag felhozatal nem valami minőségi, de kiindulópontnak jó volt, én se vagyok azért túl nagy whisky szakértő
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2016 04:33am
9/10 palinkat en is szimplan visszautasitanek. legjobb az amikor iszol egyet udvariassagbol, aztan kezdodik megint, h igyunk meg egyet..

aposjelolt palinkaja az egy, ami tenyleg finom es izlik.
valogatott minosegi gyumolcsok (nem ilyen mindenfele keverek, aztan birs neven fut a gumitalppal osszekvert mindenseg, meg h normalisan megpucoljak, nem csak ledaraljak az egeszet egyben)
normalis helyen fozetni (legtobb palinkaval az a baj, hogy nem minosegi cuccokkal fozik, meg sporolnak a gazon, gyorsan akarjak, h kesz legyen)

5-6 rongy korul jon ki igy a palinka
van kozel 30 eves palinkaja (lanyai eskuvojere szanja)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Feb 14 2016 05:04am
Quote (ecneB @ Feb 14 2016 10:33am)
9/10 palinkat en is szimplan visszautasitanek. legjobb az amikor iszol egyet udvariassagbol, aztan kezdodik megint, h igyunk meg egyet..

aposjelolt palinkaja az egy, ami tenyleg finom es izlik.
valogatott minosegi gyumolcsok (nem ilyen mindenfele keverek, aztan birs neven fut a gumitalppal osszekvert mindenseg, meg h normalisan megpucoljak, nem csak ledaraljak az egeszet egyben)
normalis helyen fozetni (legtobb palinkaval az a baj, hogy nem minosegi cuccokkal fozik, meg sporolnak a gazon, gyorsan akarjak, h kesz legyen)

5-6 rongy korul jon ki igy a palinka
van kozel 30 eves palinkaja (lanyai eskuvojere szanja)


nyáron céges buliba nagyon sok mindennek nem tudtál nemet mondani :D
Member
Posts: 31,241
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 14 2016 05:06am
Quote (Senee @ Feb 14 2016 10:31am)
én rumot még nem is ittam lol :s

na ha hearthstone-ban buffolják majd kicsit a pirate deckeket akkor egy hétvégét arra fogok áldozni, hogy azzal játszom és veszek mellé 2 üveg rumot + egy kalóz jelmezt és mikor kirakom zöldbőr kapitányt akkor én is kiabálom vele h DRINK UP ME HEARTIES és meghúzom az üveget



Draga lesz, eleg egy uveg, es egy kis almaleval keverd el, szerintem kivalo ital
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 14 2016 05:09am
Quote (rapiddani @ 14 Feb 2016 13:04)
nyáron céges buliba nagyon sok mindennek nem tudtál nemet mondani :D


ha mar leittam magam (ilyen bulin) akkor mar tokmindegy, egyszer egy evben kell hard reset is (amit be is szoktam tartani, meg h raszivsz annyi piara az azert nem segit sokat)

also 39-39.5 fokos lazam van pentek ota..
Member
Posts: 49,649
Joined: Feb 27 2006
Gold: 10,401.00
Feb 14 2016 05:09am
Én egyáltalán nem szeretem az alkoholt mint íz, egyedül a sör tud ízleni ha olyan
És én is utálom azokat akik nem tudják elfogadni h nem iszom alkoholt
Member
Posts: 31,241
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 14 2016 05:09am
Quote (Senee @ Feb 14 2016 10:31am)
én rumot még nem is ittam lol :s

na ha hearthstone-ban buffolják majd kicsit a pirate deckeket akkor egy hétvégét arra fogok áldozni, hogy azzal játszom és veszek mellé 2 üveg rumot + egy kalóz jelmezt és mikor kirakom zöldbőr kapitányt akkor én is kiabálom vele h DRINK UP ME HEARTIES és meghúzom az üveget



Draga lesz, eleg egy uveg, es egy kis almaleval keverd el, szerintem kivalo ital
Quote (llllllllllll @ Feb 14 2016 10:47am)
http://www.youtube.com/watch?v=Rc_E9JtM_ss

imádom



Ez nem boxxy?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1910111213705Next
Add Reply New Topic New Poll