d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Est-ce Que Tu Est Charlie? > Mit Gondolsz A Szolasszabadsagrol
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 05:01am
Mellesleg sosem szavaztam a Jobbikra, nem támogatom, és csak egy részével értek egyet, de nyilván ezt is jobban tudjátok. :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 17 2015 05:04am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 12:01)
Mellesleg sosem szavaztam a Jobbikra, nem támogatom, és csak egy részével értek egyet, de nyilván ezt is jobban tudjátok. :)


az egész pártrendszer hülyeség :wacko:
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 05:07am
Quote (Anarkin @ Jan 17 2015 01:04pm)
az egész pártrendszer hülyeség :wacko:


Én személy szerint az alkotmányos monarchiát tartanám a legjobbnak.

Már bánom is, hogy leírtam, nyilván ezért is megkapom a magamét. :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 05:12am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 11:56)
Pont pár oldallal ezelőtt írta Josheide, hogy szerinte nem kellenek határok, és nyugodtan anyázhassa mindenki a másikat. Szerintem ez kiforgatás, és felhasználása egy eszmének arra, hogy bármit megtehess büntetlenül.

Amúgy meg hogy érted azt, hogy még mindig nem egyenlő azzal, hogy vakon tolerálsz etc? Én sose mondtam ilyet.

De akkor vigyük le az alap szintre a beszélgetést:

Szerinted arról szól a liberalizmus, hogy te nyugodtan lekurvaanyázhasd Pistát, azért mert Jobbikos. Vagy jarabekg agymosott idótának hívjon egy öregasszonyt, akinek Biblia van a kezében?

Jó, tegyük fel, hogy igen, erről szól, és ez a dolgok rendje.

Akkor neked mégis mi bajod azzal, hogy Pista kiveri a fogadat, amiért lekurvaanyáztad?

Én meg lekurvaanyázom jarabekgt azért, mert nem tetszik ahogy megnyilvánult az idős asszony felé, és ő is nekem esik.

Ez aztán civilizált rendszer, gratulálok.



Ne haragudj, de pont te kritizálod a vitastílusomat?


Felreertjuk egymast. Nem azt mondom, hogy a masik arcaba kurvaanyazhatok (az zaklatas), de ha nekem van penzem, erom es idom arra, hogy valami szart irjak masokrol, akkor miert ne tehetnem meg?? A Charlie Hebdot _nagyon_ konnyen elkerulhettek volna azok, akiket sertett vagy fogalmazhattak volna meg vele szemben kritikat a sajat kis blogjaikon, stb.

Igy kellene mukodjenek a dolgok egy liberalis demokraciaban. Az eroszak sohasem elfogadhato.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 05:15am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 12:07)
Én személy szerint az alkotmányos monarchiát tartanám a legjobbnak.

Már bánom is, hogy leírtam, nyilván ezért is megkapom a magamét. :)


A multkor olvastam egy egesz meggyozo ervelest az alkotmanyos monarchia mellett.

De valamiert nekem akkor is furcsa a gondolat hogy van egy csalad az orszagban akik szuletesuktol fogva kulonbek mint mindenki mas.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2015 05:17am
Quote (josheide @ 17 Jan 2015 12:15)
A multkor olvastam egy egesz meggyozo ervelest az alkotmanyos monarchia mellett.

De valamiert nekem akkor is furcsa a gondolat hogy van egy csalad az orszagban akik szuletesuktol fogva kulonbek mint mindenki mas.


az az a cikk volt amirol beszeltunk a multkor? mert az nekem is tetszett tbh
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 05:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jan 2015 12:17)
az az a cikk volt amirol beszeltunk a multkor? mert az nekem is tetszett tbh


Jaja, elokereshetnenk vagy valami de most epp lusta vagyok.

ja es off: ugy nezek ki mint valami hitlerjugend a hajammal :D
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 17 2015 05:19am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 11:11)
ezt már olvastam, több ponton támadható logikailag


Tedd meg kérlek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2015 05:22am
Quote (josheide @ 17 Jan 2015 12:18)
Jaja, elokereshetnenk vagy valami de most epp lusta vagyok.

ja es off: ugy nezek ki mint valami hitlerjugend a hajammal :D


pic
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 05:23am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 01:12pm)
Felreertjuk egymast. Nem azt mondom, hogy a masik arcaba kurvaanyazhatok (az zaklatas), de ha nekem van penzem, erom es idom arra, hogy valami szart irjak masokrol, akkor miert ne tehetnem meg?? A Charlie Hebdot _nagyon_ konnyen elkerulhettek volna azok, akiket sertett vagy fogalmazhattak volna meg vele szemben kritikat a sajat kis blogjaikon, stb.

Igy kellene mukodjenek a dolgok egy liberalis demokraciaban. Az eroszak sohasem elfogadhato.


Na álljunk meg egy kicsit.

Az, hogy nem az arcbaanyázik, de egy szinte bárki által hozzáférhető helyen közzé tesz szerintem igenis zaklatás. Mégis mi különbség van aközött, hogy egy légtérben tartózkodsz azzal akit támadsz vagy 2000 kilométerrel arrébb, ha maga a támadás felé irányul. Ez az egyik.

Másik: kritika és gyalázkodás között van különbség. A szóban forgó eset kimeríti a gyalázkodás fogalmát.

Harmadik: igen, az erőszak nem elfogadható. Ezzel egyetértek, én nem legalizálni akartam a terroristák megnyilvánulását, hanem egy egyszerű példán keresztül bemutatni, hogy kettőn állt a vásár. Ha te bedugod a kezed egy méhkasba, csak a méhek tehetnek arról, hogy szarrá lettél csípve?

Ez a szint, amit védeni akarsz, nem liberalizmus, hanem legalizálása annak, hogy a kimondott szavaknak és a tetteknek nincs következménye.

This post was edited by ZaturekManfred on Jan 17 2015 05:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121343Next
Add Reply New Topic New Poll