Quote (CyberPunk666 @ Jan 16 2015 06:14pm)
Ma reggel hányingerem volt, rosszul voltam és másfél óra után hazajöttem a melóból.
Nem ettem semmit, csak vizet ittam, de már legalább normálisan érzem magam.
De még mindig nem bírnék enni...
bezzeg nálunk, hányd ki magad oszt melozz tovább