Quote (cowding @ Jan 8 2015 02:13pm)
Also ha elkapjak oket szerintetek mit fognak kapni?/ Ti mit tennetek veluk ha rajtatok mulna?
Imo ilyen nemzetkozi terrorcselekmeny nem az a kategoria mint amikor egy elmebeteg elkezd lovoldozni es megol x embert a sajat orszagaban, ezeket peldastatualasnak/mutatni hogy keszek az orszagok a valaszcsapasra siman fel lehetne akasztani nyilvanosan vagy hasonlo
Gyeretek ram unatkozok
nyilvános akasztás és akkor már csak egy pár lépés hogy mi is utcán kövezzünk embereket bíróság nélkül mert a szomszéd azt mondta terrorista
de egy szobába be lehet ültetni kenyéren/vízen tartani mert gondolom a nyugati társadalomért nem akar tenni semmit nem hogy dolgozzon
de egy idő után megunja kétszer allahot is im sure es utána könyörög majd hogy hadd üljön oda varrni vagy szemetet válogatni vagy csinálni vmit
:XD