d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Francia Lovoldozes Topic Folytatasa Video Nelkul
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 8 2015 07:42am
Quote (jarabekg @ 8 Jan 2015 14:39)
nem 2 perces móka, és egészen nagy gombolyag lesz a végére


Ha kihúzom egy szemöldökszálamat, mindig tüsszögnöm kell. Seggszőrtépéskor rád szokott jönni a fingás?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 8 2015 07:46am
Quote (bbaallaaggee @ Jan 8 2015 01:42pm)
Ha kihúzom egy szemöldökszálamat, mindig tüsszögnöm kell. Seggszőrtépéskor rád szokott jönni a fingás?


én mindig köhögök amikor a fülemet tisztitom
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 8 2015 07:48am
btw imádom az ilyen dolgokat a világban, mert ilyenkor minden online szenny lap ezzel foglalkozik és jönnek az eszes white-trash emberek kommentjei :DDDDDDDDDD
hirtelen minden 40 feletti otthon ülő internethuszár fegyver/vallás/katona/kommandó szakértő lett
meg a miért nem figyelik őket műholdakkal
jaj geci, rákot kapok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 8 2015 07:51am
én amikor bebaszom valahova a könyököm, vagy belerúgok valamibe vagy ilyesmi (lényegében valami hirtelen fájdalom), a nyelvembe egy pillanatra belenyilall egy ilyen zsibbadó érzés
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jan 8 2015 08:11am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 8 2015 07:25am)
seggberaknak es eces leszel?


igen
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░▄▀▀▀▀▀█▀▄▄▄▄░░░░
░░▄▀▒▓▒▓▓▒▓▒▒▓▒▓▓▓▓░
▄▀▒▒▓▒▓▒▒▓▒█▒█▓▒▒██░
█▓▒▓▒▓▒██▓█░█▀▀░███░
█▓▓███▒▓▒░▀▀█▀█▒▒██░
████▓▒░░░░▀▀▀░▀░▒▒█░
████░░░▄▄▄██░░███▄▓░
░▀▄█░░░▀███▓░▓███▓▒░
▀▄░░░░░░░░░░░░▀▓▒▒█░
░▀░▀░░░▒░░▓▀▄▄▄▓▒▓█░
░░▀░░░░░▓▓░░░▓█▓▓▓█░
░░░▀▄▄▒▒░░▀▀███▀▒█▀░
░░░░░▀██▒▒░░░░▓██░░░
░░░░░░░░▀▀█▄▄▄▄▀░
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 8 2015 08:13am
Also ha elkapjak oket szerintetek mit fognak kapni?/ Ti mit tennetek veluk ha rajtatok mulna?
Imo ilyen nemzetkozi terrorcselekmeny nem az a kategoria mint amikor egy elmebeteg elkezd lovoldozni es megol x embert a sajat orszagaban, ezeket peldastatualasnak/mutatni hogy keszek az orszagok a valaszcsapasra siman fel lehetne akasztani nyilvanosan vagy hasonlo
Gyeretek ram unatkozok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 8 2015 08:18am
Quote (cowding @ Jan 8 2015 03:13pm)
Also ha elkapjak oket szerintetek mit fognak kapni?/ Ti mit tennetek veluk ha rajtatok mulna?
Imo ilyen nemzetkozi terrorcselekmeny nem az a kategoria mint amikor egy elmebeteg elkezd lovoldozni es megol x embert a sajat orszagaban, ezeket peldastatualasnak/mutatni hogy keszek az orszagok a valaszcsapasra siman fel lehetne akasztani nyilvanosan vagy hasonlo
Gyeretek ram unatkozok


kiadnám őket a hazájuknak, nekik meg a nemzetközi nyomás miatt valami durvát kéne tenniük velük
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 8 2015 08:21am
Quote (cowding @ Jan 8 2015 02:13pm)
Also ha elkapjak oket szerintetek mit fognak kapni?/ Ti mit tennetek veluk ha rajtatok mulna?
Imo ilyen nemzetkozi terrorcselekmeny nem az a kategoria mint amikor egy elmebeteg elkezd lovoldozni es megol x embert a sajat orszagaban, ezeket peldastatualasnak/mutatni hogy keszek az orszagok a valaszcsapasra siman fel lehetne akasztani nyilvanosan vagy hasonlo
Gyeretek ram unatkozok


nyilvános akasztás és akkor már csak egy pár lépés hogy mi is utcán kövezzünk embereket bíróság nélkül mert a szomszéd azt mondta terrorista


de egy szobába be lehet ültetni kenyéren/vízen tartani mert gondolom a nyugati társadalomért nem akar tenni semmit nem hogy dolgozzon
de egy idő után megunja kétszer allahot is im sure es utána könyörög majd hogy hadd üljön oda varrni vagy szemetet válogatni vagy csinálni vmit
:XD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 8 2015 08:24am
Quote (anyd @ Jan 8 2015 02:18pm)
kiadnám őket a hazájuknak, nekik meg a nemzetközi nyomás miatt valami durvát kéne tenniük velük


mikor palesztinában mikor meghallották a hírt a levegőbe lőttek örömükben

pont le se szarnák a nemzetközi nyomást imo
hát eddig se nagyon érdekelte őket
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 8 2015 08:24am
Quote (cowding @ Jan 8 2015 03:13pm)
Also ha elkapjak oket szerintetek mit fognak kapni?/ Ti mit tennetek veluk ha rajtatok mulna?
Imo ilyen nemzetkozi terrorcselekmeny nem az a kategoria mint amikor egy elmebeteg elkezd lovoldozni es megol x embert a sajat orszagaban, ezeket peldastatualasnak/mutatni hogy keszek az orszagok a valaszcsapasra siman fel lehetne akasztani nyilvanosan vagy hasonlo
Gyeretek ram unatkozok


Eletfogytiglani dotazas meg együtteles ricivel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121316Next
Add Reply New Topic New Poll