d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Extant
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2014 02:32am
amúgy meg aki nem hiszi el h az emberben van állat az soha életében nem volt a gazdag szülök gazdag gyerekeinek a modoros társaságán kívül másban még
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2014 02:33am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 2 Dec 2014 09:34)
Quote (Anarkin @ 1 Dec 2014 18:03)
egy autistának van lelke? szegények semmire se képesek



Az autisták meg szellemi fogyatékosok, ami igazából arra is céloz, hogy egy fizikális (testi) rendellenesség miatt nem képesek arra, ami egyébként egészségesen nem okozna gondot.
Egészséges egyedekről beszélgettünk, nem sérültekről.


Az autisták szellemi fogyatékosok szerinted, meg betegek, akik semmire se képesek?
Szeretnétek csak fele annyira okosak és kreatívak lenni, mint sok autista.

Még azt sem tudod mi az és szerinted ők a hülyék.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2014 02:33am
Quote (josheide @ Dec 2 2014 08:32am)
De igen, az allati onfelaldozas egy ismert jelenseg.

http://en.wikipedia.org/wiki/Altruism_biology

Az ongyilkossagot nem tudom es most beadandot irok szoval nem is nezek utana.


volt egy resz amiben macilaci felvágja az ereit
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Dec 2 2014 02:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 2 2014 10:24am)
pláne, ha amit jara írt van érvényben, amire azt hisszük szabad akarat, valójában semmi közünk hozzá az ösztöneinken kívül :D
csak azért jutottunk el ide ahol most tartunk, mert nagyon jók vagyunk a minták felismerésében (néha még ott is keresünk ahol nincs)


Érdekes. Ahhoz milyen mintát kötsz, hogy felnevelsz egy értelmi fogyatékost, vagy gondozol egy nyaktól lefelé béna embert? Az állatok, vagy az általad nevezett ösztönlények a gyengéket veszni hagyják illetve gondoskodnak arról, hogy a gyengébb genetikai tulajdonságok ne öröklődjenek.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 2 2014 02:35am
eddig bírta :zzz:
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Dec 2 2014 02:36am
Quote (josheide @ Dec 2 2014 10:32am)
De igen, az allati onfelaldozas egy ismert jelenseg.

[URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Altruism_biology]http://en.wikipedia.org/wiki/Altruism_%28biology%29[/URL]

Az ongyilkossagot nem tudom es most beadandot irok szoval nem is nezek utana.


A nagyobb jó érdekében önfeláldoznak, vagyis ez is egy mintához köthető viselkedés, a fajfennmaradás érdekében nevelik a kölykeiket stb.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 2 2014 02:39am
Quote (ZaturekManfred @ Dec 2 2014 08:33am)
Érdekes. Ahhoz milyen mintát kötsz, hogy felnevelsz egy értelmi fogyatékost, vagy gondozol egy nyaktól lefelé béna embert? Az állatok, vagy az általad nevezett ösztönlények a gyengéket veszni hagyják illetve gondoskodnak arról, hogy a gyengébb genetikai tulajdonságok ne öröklődjenek.


nekünk is ezt kéne és akkor a korrupcio meg szemétség is kevesebb lenne mert a normális/erős egyedeket nehezebben basszák át

orbán jó úton halad, a szegényeket ki kell irtani, úgyse viszik semmire; annyit is érnek
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Dec 2 2014 02:42am
Quote (Senee @ Dec 2 2014 10:39am)
nekünk is ezt kéne és akkor a korrupcio meg szemétség is kevesebb lenne mert a normális/erős egyedeket nehezebben basszák át

orbán jó úton halad, a szegényeket ki kell irtani, úgyse viszik semmire; annyit is érnek


Szebb jövőt, drága testvérem!
Member
Posts: 31,126
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Dec 2 2014 02:48am
Quote (CyberPunk666 @ 2 Dec 2014 10:33)
Az autisták szellemi fogyatékosok szerinted, meg betegek, akik semmire se képesek?
Szeretnétek csak fele annyira okosak és kreatívak lenni, mint sok autista.

Még azt sem tudod mi az és szerinted ők a hülyék.


Pont az mellett próbáltam érvelni csak szarul jött ki. Igen, az autistáknak is van lelkük csak a testük miatt nem úgy/nehezebben tudnak megnyilvánulni. A Pető Intézetben dolgozom, nap mint nap szembesülök ezekkel a dolgokkal, just sayin'
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 2 2014 02:51am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 2 Dec 2014 10:48)
Pont az mellett próbáltam érvelni csak szarul jött ki. Igen, az autistáknak is van lelkük csak a testük miatt nem úgy/nehezebben tudnak megnyilvánulni. A Pető Intézetben dolgozom, nap mint nap szembesülök ezekkel a dolgokkal, just sayin'


Jó akkor bocs, nem jött át.

Szerencsétekre telefonról vagyok, különben jönne egy tldr

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 2 2014 02:53am
Go Back To Magyar Topic List
Prev191011121319Next
Add Reply New Topic New Poll